szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Doda napadła na Szulim. Nowe fakty i szczegóły bójki gwiazd!

Doda pobiła Agnieszkę Szulim w toalecie po gali Niegrzeczni 2014. Teraz dziennikarka po raz pierwszy opowiedziała o całym zajściu. Co się dokładnie wydarzyło i jak Doda pobiła Agnieszkę Szulim?

Tagi: agnieszka szulim, Doda, Doda pobiła Szulim

Agnieszka Szulim i Doda

fot: Agnieszka Szulim Instagram, Doda Instagram

Po gali Niegrzeczni 2014 Doda napadła na Agnieszkę Szulim w toalecie i ponoć ją pobiła. O tym zdarzeniu plotkuje się już od kilku dni, ale teraz to sama dziennikarka postanowiła ze szczegółami opowiedzieć o tym zdarzeniu.

Agnieszka Szulim wystąpiła w Dzień Dobry TVN i wyjawiła, jak wyglądało starcie z Dodą.

Podczas finału, weszliśmy na scenę i wtedy zostałam po raz pierwszy popchnięta przez panią Dorotę Rabczewską. Jest nagrany film, na którym doskonale to widać co się wydarzyło. Pomyślałam wtedy, że to głupi wyskok i postanowiłam nie reagować. Odeszłam na drugi kraniec sceny. Mnie i producentowi programu „Na językach” bardzo zależało, by uniknąć kłótni z panią Dorotą Rabczewską. Spodziewałam, że ona może prowokować, ale nie przypuszczałam, że może zrobić coś takiego. Poszłam z koleżanką do toalety. W pewnym momencie toaleta została zablokowana od zewnątrz. Najpierw Rabczewska zaatakowała mnie pistoletem na wodę. I wtedy nie dałam się sprowokować. Odeszłam, a ona poszła za mną. Złapała mnie za głowę i rzuciła na podłogę - powiedziała Agnieszka Szulim.

Przeczytaj więcej o bójce Dody i Agnieszki Szulim

Dziennikarka powiedziała też, że w toalecie był straszny kocioł i nie jest w stanie przypomnieć sobie dokładnego przebiegu zdarzenia. Wie za to, że wszystko nagrywała koleżanka Dody. Agnieszka Szulim zapowiada też, że spotka się z gwiazdą.

Owszem spotkam się jeszcze z panią Rabczewską, ale będzie to sąd. Składam do sądu skargę z powództwa prywatnego. Mam dowód, mam świadków i nie odpuszczę tej sprawy - powiedziała Agnieszka Szulim.

Myślicie, że Doda zostanie ukarana?

Źródło wideo: Dzień Dobry TVN/x-news

Autor: Kinga

Zdjęcia: Agnieszka Szulim Instagram Doda Instagram

Publikacja: 15.02.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Michał Wiśniewski broni Dodę!
Michał Wiśniewski broni Dodę!

Michał Wiśniewski stanął w obronie Dody! Wokalista w ogóle się nie dziwi, że gwiazda zaatakowała dziennikarkę i że kobiety, tak samo jak mężczyźni, mogą rozwiązywać swoje problemy przy pomocy pięści! Ma rację?