szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Ranking najczęściej obrażanych gwiazd w internecie

Doda, Natalia Siwiec, Grycanki: na celowniku internautów. Ranking najbardziej nielubianych gwiazd w polskim internecie

Internetowi hejterzy nie mają litości! Najczęściej obrywają od nich Doda, Natalia Siwiec i Grycanki. Prezentujemy ranking najbardziej nielubianych gwiazd w polskim internecie. A co gwiazdy sądzą o hejterach?

Tagi: anna mucha, ANNA MUCHA BLOG, Anna Mucha-oficjalny bloog, Doda, Grycanki, hejterzy, kuba wojewódzki, monika richardson, Natalia Siwiec, natalia siwiec facebook, natalia siwiec moda, natalia siwiec wywiad, natalia siwiec zdradza, obrażane gwiazdy, ranking wprost

Doda, Natalia Siwiec, Grycanki: na celowniki internautów

Doda zawsze mówiła o sobie królowa. Niestety, jest także królową rankingu najczęściej obrażanych gwiazd w internecie

fot: facebook.com/officialdoda

Doda, Siwiec, Mucha, Wojewódzki czy Grycanki? Których gwiazd nie lubią internauci? Tygodnik Wprost postanowił sprawdzić, kto ze świata celebrytów najczęściej pada ofiarą nienawiści internautów. Przez ostatni tydzień października 2012 monitorowano komentarze publikowane w ponad milionie domen internetowych oraz serwisy społecznościowe - m.in. Twittera i Facebooka.

Królowa jadu Doda?

Królowa jest tylko jedna... Doda zajęła w tym niechlubnym rankingu pierwsze miejsce. Jest zdecydowaną liderką. Pod jej adresem jad leje się strumieniami w sieci. Otrzymała 2803 nieprzychylne komentarze. O Dorotę możemy być jednak spokojni. Ta gwiazda zdążyła już z pewnością wyhodować bardzo grubą skórę odpierając krytykę, która towarzyszy jej od lat. Do raportu odniosła się krótko: W najnowszym Wprost opublikowano ranking najbardziej znienawidzonych gwiazd w Polsce. Pierwsza trójka to obecnie również najbardziej budząca zainteresowanie widzów, mediów i kontrahentów czołówka ...:) I zrozum tu coś..:) Zamiast szukać logiki tam gdzie jej nie ma pragnę się ustosunkować :)) ♥ - napisała Doda na swoim profilu na Facebooku, dołączając swoją fotkę w czapce z napisem I love haters (kocham hejterów). Klasyk!

Natalia Siwiec: nieatrakcyjne atakują!

Na drugim miejscu podium najczęściej obrażanych gwiazd znalazła się świeża krew - Natalia Siwiec. Dziewczyna, która wypłynęła dzięki swoim pięknym zdjęciom z trybuny piłkarskiej podczas EURO 2012 nie przywykła do takiego zainteresowania swoją osobą. I nieprzychylnych słów. Siwiec zdradza, że zna autorki krytycznych komentarzy na swój temat. Według niej, wszystkiemu winne są... nieatrakcyjne kobiety! Jeśli ktoś napisze o mnie, że jestem pasztetem albo idiotką, nie ma prawa mnie to zaboleć, bo wiem, kim jestem, jak wyglądam i jak reagują na mnie ludzie na ulicy. Czasami nawet się zastanawiam, gdzie są ci wszyscy ludzie, którzy mnie obrażają w sieci. Tylko tam mogą się poczuć lepsi ode mnie, dowalić jakimś komentarzem i poczuć, że ze mną wygrywają. W sumie się nie dziwię. Jeśli jakaś 40-letnia kobieta mnie widzi, a sama ma nudne życie, siedzi w nudnej robocie, jest gruba i zaniedbana, to pewnie ją strasznie uwieram - mówi Wprost Natalia Siwiec.

Grycanki i zjadliwe komentarze

Brązowy medal w zestawieniu to praca drużynowa. 621 razy bohaterkami wpisów pełnych nienawiści były Grycanki. Siostry Weronika i Wiktoria odkąd wyszły z cienia matki Marty stały się wdzięcznym obiektem ataków w internecie. Najczęściej dostaje się im za swoją tuszę, z którą same zainteresowane nie mają żadnych problemów. Internauci nie znają granic. Na Facebooku znajdziemy m.in. grupę Komentarz zjedzony przez Grycanki. Za zabawną uznaje ją prawie 10.000 użytkowników portalu. Siostry mają także bardzo kiepską prasę na salonach. Michał Piróg, Kuba Wojewódzki, a nawet Maciej Maleńczuk to jedni z wielu znanych, którzy nie przebierają w słowach mówiąc o Grycankach. Siostry nie poddają się w walce o karierę nawet po okrutnej wypowiedzi słynnego projektanta Karla Lagerfelda, który przyznał, że modelek z nich nie będzie i dziwi się, że nie przewidziały lawiny krytyki, która na nie spadnie.

Długa lista ofiar hejterów

Na kolejnych pozycjach w zestawieniu najczęściej obrażanych gwiazd znajdziemy nazwiska, o których jest głośno od dawna. Wśród nich Kuba Wojewódzki, Monika Richardson, Monika Olejnik, Anna Mucha i zamykający zestawienie Michał Figurski. Na razie celebrytom pozostaje powtarzać sobie słynne powiedzenie Madonny Nieważne jak mówią. Ważne, żeby mówili. Jest jednak światło w tunelu. Być może już wkrótce ataki nienawiści w internecie przestaną być bezkarne. Ministerstwo Sprawiedliwości pracuje nad rozwiązaniami, które pomogą skutecznie ścigać hejterów przekraczających granice dobrego smaku i prawa.

Więcej o raporcie przygotowanym przez Brand24 w najnowszym wydaniu tygodnika Wprost.

Autor: SuDeK

Zdjęcia: facebook.com/officialdoda

Publikacja: 06.11.2012, Aktualizacja:

Zobacz również
Doda komentuje wypadek Dariusza K.
Doda komentuje wypadek Dariusza K.

Doda zabrała głos w sprawie tragicznego wypadku spowodowanego przez Dariusza K., który prowadził samochód pod wpływem narkotyków i zabił 63-letnią kobietę na pasach.

Z cyklu Na ściance: DODA NA WOJENNEJ ŚCIEŻCE
Z cyklu Na ściance: DODA NA ...

Niezbadane i kręte są dróżki, po jakich stąpają organizatorzy eventów. Trudno nam, maluczkim, pojąć ich wybory i decyzje, albowiem nie dorastamy im do kostek, a nasze przyciężkawe koncypowanie nie nadąża za podniebnym ...