szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Doda nie straciła kontraktu z Media Expert

Doda nie straciła kontraktu z Media Expert przez bójkę z Agnieszką Szulim! Gwiazda opublikowała oficjalne oświadczenie sieci Media Expert, która dementuje najnowsze plotki.

Tagi: Doda, Doda pobiła Szulim, Media Expert

Doda gasiła ludziom pety na czole!

fot: WBF

Fakt informuje, że Doda ma poważne problemy! Ponoć gwiazda miała stracić kontrakt reklamowy z Media Expert, wyceniony na milion złotych rocznie, przez rzekomą bójkę z Agnieszką Szulim.

Teraz Doda dementuje te informacje na Facebooku, przy okazji nawiązując do Agnieszki Szulim!

Przeczytaj więcej o Dodzie!

Agnieszka "nie jestem nadęta pindą przy kwiatku" Szulim naskarżyła na Dodę do FAKTU -współtwórców jej programu codziennie mamy zatem nową porcję uroczych, SFABRYKOWANYCH na potrzebę Agnieszki artykułów o Dodzie. Trochę to NIERÓWNA i niehonorowa "walka", ale przynajmniej daje świetny obraz prezenterki i jej orędowników. Wczoraj Doda "nie grała koncertów”, miała „udawany romans” i „biła z bratem niewinnych ludzi", a dziś Media Expert "zerwał kontrakt… ale dopiero w marcu" - pewnie z obawy, że i ich Doda „pobije” Otóż drodzy państwo- to MANIPULACJA I KŁAMSTWA. Radzimy do kolejnych artykułów podchodzić z dozą dystansu i poczucia humoru, a tymczasem na potwierdzenie naszych słów oświadczenie Media Expert poniżej. Agnieszce, która butnie zapowiadała, że "skończyły się czasy grzecznych prezenterów", sugerujemy bycie konsekwentną i niechowanie się za spódnicę swojej stacji, kolegów celebrytów i zaprzyjaźnionego tabloidu - czytamy na fanpage'u Dody.

Gwiazda zamieściła też oficjalne oświadczenie Media Expert.

Wygląda na to, że wojna między Dodą a Agnieszką Szulim zaczyna się zaostrzać... Jak to się skończy?

Autor: Kinga

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 19.02.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Michał Wiśniewski broni Dodę!
Michał Wiśniewski broni Dodę!

Michał Wiśniewski stanął w obronie Dody! Wokalista w ogóle się nie dziwi, że gwiazda zaatakowała dziennikarkę i że kobiety, tak samo jak mężczyźni, mogą rozwiązywać swoje problemy przy pomocy pięści! Ma rację?