szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Doda odpowiada Trybsonowi. Spotka się z nim?

Jakiś czas temu Trybson z Warsaw Shore zdradził, że ma ochotę na Dodę! Jakbym ją spotkał, to chciałbym pogadać troszeczkę, zobaczylibyśmy co by wynikło. Może jakieś szpachlowanko? - powiedział Trybson. Co na to Doda?

Tagi: Doda, trybson, warsaw shore

Doda gasiła ludziom pety na czole!

fot: WBF

Doda budzi pożądanie wielu mężczyzn. Gwiazda jest ucieleśnieniem ich wizji o kobiecie idealnej. Okazuje się, że do grona wielbicieli urody Dody należy nawet Trybson z Warsaw Shore.

Przeczytaj więcej o Dodzie!

Podoba mi się całokształt. Ma pazurek, charakterna dziewczyna. Potrafi się odezwać, potrafi dużo zrobić. Ciałko rewelacyjne, daję jej 10 punktów na 10. Jakbym ją spotkał, to chciałbym pogadać troszeczkę, zobaczylibyśmy,co by wynikło. Może jakieś szpachlowanko? - powiedział Trybson.

Co na Doda? Gwiazda odpowiedziała Trybsonowi! Zobacz materiał wideo:

Źródło: Agencja TVN/x-news

Autor: Kinga

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 13.03.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Doda komentuje wypadek Dariusza K.
Doda komentuje wypadek Dariusza K.

Doda zabrała głos w sprawie tragicznego wypadku spowodowanego przez Dariusza K., który prowadził samochód pod wpływem narkotyków i zabił 63-letnią kobietę na pasach.

Z cyklu Na ściance: DODA NA WOJENNEJ ŚCIEŻCE
Z cyklu Na ściance: DODA NA ...

Niezbadane i kręte są dróżki, po jakich stąpają organizatorzy eventów. Trudno nam, maluczkim, pojąć ich wybory i decyzje, albowiem nie dorastamy im do kostek, a nasze przyciężkawe koncypowanie nie nadąża za podniebnym ...