szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Doda pobiła Agnieszkę Szulim?!

Doda pobiła Agnieszkę Szulim?! Taka wiadomość obiegła plotkarskie portale. Co się stało i dlaczego Doda napadła na Agnieszkę Szulim? Jak skończyła się bójka?

Tagi: agnieszka szulim, Doda, Doda pobiła Szulim

Doda pobiła Szulim

fot: WBF

Konflikt między Dodą a Agnieszką Szulim przybrał na sile! Gwiazdy już od jakiegoś czasu są na wojennej ścieżce, a Doda nie ukrywała swojej niechęci do dziennikarki, po tym jak ta naśmiewała się z niej w swoim programie Na językach.

Doda twierdziła nawet, że się zemści na Agnieszce i uznała, że gala Niegrzeczni 2014 jest idealną okazją. Jak donoszą plotkarskie portale, gdy Agnieszka Szulim poszła do toalety, to Doda wkroczyła za nią...

Przeczytaj więcej o Dodzie!

Doda i Szulim były obecne na gali "Niegrzeczni", ale oczywiście organizatorzy nie posadzili ich obok siebie. Do pierwszego mini-starcia doszło jeszcze w trakcie trwania gali, tuż przed jej zakończeniem, gdy wszyscy stali na scenie. Doda znalazła się niedaleko Agnieszki i podczas gdy ta stała spokojnie, Doda zaczęła skakać do góry, wyraźnie nacierając na plecy Szulim. Ale to był tylko przedsmak. Potem cała ekipa łącznie z gwiazdami przeniosła się do Klubu Kultura w podziemiach Chorzowskiego Centrum Kultury. W pewnym momencie Szulim poszła do łazienki, a zaraz za nią ruszyła Doda ze swoją świtą i tam musiało dojść do niezłego spięcia, bo było tylko słychać krzyki i wrzaski. Nagle z łazienki wybiegła dziewczyna Antka Królikowskiego krzycząc na cały klub "Doda bije się z Szulim!!!". Po może 5 minutach Agnieszka wyszła z łazienki, cała potargana, oblana wodą i z rozmazaną szminką wyszła z klubu. Doda jak gdyby nigdy nic wróciła do swojej loży i kontynuowała zabawę, ale po kilkunastu minutach na miejscu zjawiła się policja, wezwana prawdopodobnie przez Agnieszkę - powiedział informator portalu Afterparty.pl.

Ponoć policja spisała zeznania Dody, która tłumaczyła się, że zrobiła dowcip dziennikarce, strzelając do niej z pistoletu na wodę. Agnieszka Szulim ponoć się zdenerwowała i dlatego wywiązała się szarpanina.

Przypomnijmy, że to nie pierwsza taka sytuacja z Dodą w roli głównej. O pobicie oskarżała ją już Monika Jarosińska i były menadżer Kubę Majocha.

Autor: Kinga

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 13.02.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Michał Wiśniewski broni Dodę!
Michał Wiśniewski broni Dodę!

Michał Wiśniewski stanął w obronie Dody! Wokalista w ogóle się nie dziwi, że gwiazda zaatakowała dziennikarkę i że kobiety, tak samo jak mężczyźni, mogą rozwiązywać swoje problemy przy pomocy pięści! Ma rację?