szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Doda pobiła Agnieszkę Szulim. Zobacz wideo!

To była potyczka roku! Doda pobiła Agnieszkę Szulim na gali Niegrzeczni 2014 w Chorzowie. Sieć obiegły zdjęcia pobitej Szulim z posiniaczona twarzą. Prowadząca "Na językach" zapowiedziała, że pozwie Dodę do sądu.

Tagi: agnieszka szulim, Doda, Doda pobiła Szulim

Doda pobiła Szulim

fot: WBF

Doda i Agnieszka Szulim pobiły się po gali Niegrzeczni 2014 w toalecie chorzowskiego klubu Kultura, gdzie gwiazdy bawiły się na after party. Powodem kłótni była negatywna wypowiedź Agnieszki Szulim na temat słynnego wypadku Dody w czasie koncertu w Mszanie. - Co by się nie działo, najważniejsze jest to, że w plebiscycie "Niegrzeczni 2014" program "Na językach" wygrał w kategorii "Niegrzeczny program". I świetnie! Dziękujemy za głosy! Reszta to rynsztok, w który wolałabym nie mieszać ani Was, ani siebie. Szok i tyle - napisała Szulim na Facebooku.

Jak twierdzą świadkowie zdarzenia, po powrocie z toalety Szulim była roztrzęsiona, z wyraźnymi śladami pobicia na szyi, twarzy i rękach. Zobaczcie, jak wyglądała pobita Agnieszka Szulim [WIDEO]

 

Autor: JW

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 14.02.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Doda komentuje wypadek Dariusza K.
Doda komentuje wypadek Dariusza K.

Doda zabrała głos w sprawie tragicznego wypadku spowodowanego przez Dariusza K., który prowadził samochód pod wpływem narkotyków i zabił 63-letnią kobietę na pasach.

Z cyklu Na ściance: DODA NA WOJENNEJ ŚCIEŻCE
Z cyklu Na ściance: DODA NA ...

Niezbadane i kręte są dróżki, po jakich stąpają organizatorzy eventów. Trudno nam, maluczkim, pojąć ich wybory i decyzje, albowiem nie dorastamy im do kostek, a nasze przyciężkawe koncypowanie nie nadąża za podniebnym ...