szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Doda pobiła Szulim?! Gwiazda komentuje!

Doda pobiła Szulim na afterparty gali Niegrzeczni 2014. Dziennikarka zapowiada, że tak tego nie zostawi i już zatrudniła prawników, którzy mają pogrążyć gwiazdę. A co na to Doda? Gwiazda po raz pierwszy skomentowała doniesienia!

Tagi: agnieszka szulim, Doda, Doda pobiła Szulim

Doda pobiła Szulim

fot: WBF

Bójka Dody i Agnieszki Szulim na afterparty po gali Niegrzeczni 2014 to najgorętszy temat ostatnich dni. Dziennikarka zapowiada sądową batalię, a gwiazda nic sobie z tego nie robi. Nie zamierza też się wstydzić i ukrywać, dlatego zjawiła się na pokazie Dawida Wolińskiego. Tam chętnie komentowała doniesienia.

Przeczytaj więcej o bójce Dody i Agnieszki Szulim!

Ta burza, która przeszła od wczoraj nie wynika z mojej intencji - ja trzymam się zasady, że co się stało w Chorzowie, zostaje w Chorzowie - żartowała Doda w rozmowie z afterparty.pl. Sedno tej afery tkwi moim zdaniem w tym, że zbliża się kolejna ramówka programu Agnieszki, a jak wszyscy wiemy ten program bazuje na mnie i beze mnie nie istnieje. Więc trzeba go wypromować, tyle - dodała wokalistka.

Czyżby więc Agnieszka Szulim wyolbrzymiła całą sprawę? Komu wierzycie?

Autor: Kinga

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 14.02.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Michał Wiśniewski broni Dodę!
Michał Wiśniewski broni Dodę!

Michał Wiśniewski stanął w obronie Dody! Wokalista w ogóle się nie dziwi, że gwiazda zaatakowała dziennikarkę i że kobiety, tak samo jak mężczyźni, mogą rozwiązywać swoje problemy przy pomocy pięści! Ma rację?