szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Doda pozuje z bezdomnymi psami: Wygląda lepiej niż ostatnio?

Doda znalazła się ostatnio pod ostrzałem krytyki. Nietrafiona stylizacja z wysokimi, sznurowanymi kozakami i doniesienia o słabej sprzedaży DVD nie przeszkadzają jednak Dorocie Rabczewskiej. Ostatnio sfotografowała się z bezdomnymi psami i w bardzo krótkiej sukience. Czy Doda wraca do lepszego stylu?

Tagi: Doda, doda zdjęcia, Dorota Rabczewska

Doda pozuje z bezdomnymi psami: Wygląda lepiej niż ostatnio?

Doda jeździ ostatnio po Polsce i promuje swoje koncertowe DVD. Przy okazji możemy oglądać na jej Instagramie coraz seksowniejsze zdjęcia. Może to przez cieplejsze temperatury, a może zapotrzebowanie fanów sprawiają, że Doda równie chętnie jak dawniej pozuje w krótkich sukieneczkach, dużych dekoltach i z burzą włosów. Niektórzy twierdzą, że wraca do stylu z początku swojej kariery, ale my wolimy się wstrzymać z tak poważnymi oskarżeniami.

Na ostatnich zdjęciach widzimy Dorotę Rabczewską w bardzo krótkiej, czarnej sukience prezentującej nogi artystki (w bardzo wysokich szpilkach). Ta sukienka wyjątkowo pasuje Dodzie! Podoba nam się zwłaszcza przód, który ładnie odkrywa ramiona gwiazdy. Tył sukienki również jest ciekawy. Na pytanie fanów od kogo ma sukienkę, Doda stwierdziła, że to jej projekt. Czy to znaczy, że możemy spodziewać się kolekcji artystki?

Przeczytaj więcej o Dodzie >>>

Póki co Doda pozuje w seksownych ciuszkach, z fanami, a nawet bezdomnymi psami!

Kochane, bezdomne pieseczki mają totalny luz, że weszły w kadr ;) niestety nie chciały z nami jechać dalej - napisała na swoim Instagramie.

Podoba się wam Doda w takim wydaniu?

poprzedni
nastepny
Doda pozuje z bezdomnymi psami: Wygląda lepiej niż ostatnio?
Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: J.M.

Publikacja: 20.05.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Doda komentuje wypadek Dariusza K.
Doda komentuje wypadek Dariusza K.

Doda zabrała głos w sprawie tragicznego wypadku spowodowanego przez Dariusza K., który prowadził samochód pod wpływem narkotyków i zabił 63-letnią kobietę na pasach.

Z cyklu Na ściance: DODA NA WOJENNEJ ŚCIEŻCE
Z cyklu Na ściance: DODA NA ...

Niezbadane i kręte są dróżki, po jakich stąpają organizatorzy eventów. Trudno nam, maluczkim, pojąć ich wybory i decyzje, albowiem nie dorastamy im do kostek, a nasze przyciężkawe koncypowanie nie nadąża za podniebnym ...