szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

DODA specjalnie dla Glamki.pl: Zrobię ROZP*DOL na scenie!

Na ogłoszeniu nominacji Eska Music Awards spotkaliśmy Dodę! Artystka opowiedziała nam o swoich wakacyjnych planach, wyjawiła komu z młodych muzyków kibicuje i jakie są jej najbliższe plany. Zobaczcie wywiad z Dodą, specjalnie dla Glamki.pl!

Tagi: Doda, Doda koncerty, doda wakacje, doda wywiad, eska music awards

DODA specjalnie dla Glamki.pl: Zrobię ROZP*DOL na scenie!

Doda to jedna z najbardziej znanych polskich piosenkarek. Każdy jej koncert jest wydarzeniem, kolejne wywiady z artystką są szeroko komentowane, a ona, mimo przewidywań krytyków, wciąż świetnie radzi sobie na polskiej scenie muzycznej. Udało nam się porozmawiać z Dodą, podczas ogłoszenia nominacji Eska Music Awards!

Zobacz też: Doda pozuje z bezdomnymi psami: Wygląda lepiej niż ostatnio?>>>

Spytaliśmy Dodę m.in. o to, jakie plany ma na wakacje. Okazuje się, że nieprędko wyjedzie na urlop:

Ja wakacje mam wtedy, kiedy Wy pracujecie, czyli jesień, zima. Najchętniej odpoczywam tam, gdzie jest bardzo ciepło.Iinnych tropiki męczą, a ja tam najlepiej wypoczywam! - przyznała Doda.

Piosenkarka zdradziła też, jakie są jej najbliższe plany koncertowe oraz wyjawiła, że to ona otworzy koncert Eska Music Awards!

Zobaczcie, co powiedziała Doda czytelnikom Glamki.pl!




Autor: J.M.

Publikacja: 27.06.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Doda komentuje wypadek Dariusza K.
Doda komentuje wypadek Dariusza K.

Doda zabrała głos w sprawie tragicznego wypadku spowodowanego przez Dariusza K., który prowadził samochód pod wpływem narkotyków i zabił 63-letnią kobietę na pasach.

Z cyklu Na ściance: DODA NA WOJENNEJ ŚCIEŻCE
Z cyklu Na ściance: DODA NA ...

Niezbadane i kręte są dróżki, po jakich stąpają organizatorzy eventów. Trudno nam, maluczkim, pojąć ich wybory i decyzje, albowiem nie dorastamy im do kostek, a nasze przyciężkawe koncypowanie nie nadąża za podniebnym ...