szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Wojewódzki opublikuje całą rozmowę z Dodą

DODA u Kuby Wojewódzkiego 2013. Zobacz całą rozmowę! Bez cięć!

Doda u Kuby Wojewódzkiego bez cenzury! Kuba zapowiedział, że pokaże całość rozmowy z Dodą z 16 kwietnia 2013. Bez cięć! Obroni się przed zarzutami Rabczewskiej, że wyciął najlepsze fragmenty rozmowy? Przekonamy się już wkrótce!

Tagi: cała rozmowa z dodą 2013, Doda, doda bez montażu, doda doda, doda u wojewódzkiego, facebook doda, kuba wojewódzki, kuba wojewódzki 16.04.2013, kuba wojewódzki doda, kuba wojewódzki online, kuba wojewódzki tvn, wojewódzki kuba, wojewódzki odcinek z dodą

DODA u Wojewódzkiego 16.04.2013! Co w 200. odcinku programu KUBA WOJEWÓDZKI?

Doda u Kuby Wojewódzkiego 16 kwietnia 2013

fot: kuba.tvn.pl

Całość rozmowy Dody z Kubą Wojewódzkim. Bez montażu. Taki prezent szykuje swoim fanom Kuba Wojewódzki. To odpowiedź na zarzuty piosenkarki, że showman nie wykorzystał w programie najciekawszych fragmentów rozmowy, która pojawiła się w 200. odcinku programu Kuba Wojewódzki 16.04.2013.

Biorąc pod uwagę olbrzymie zainteresowanie programem z Dodą i Markiem Dyjakiem postanowiliśmy zmajstrować dla Was jubileuszową niespodziankę. Od czwartku na tvnplayer.pl będzie do obejrzenia cała nagrana rozmowa. Bez cięć, skrótów i redakcji... Osobom niepijącym nie polecam. Może trochę boleć... ;) - napisał na swoim Facebooku Kuba Wojewódzki. To reakcja na krytykę ze strony Dody, która była zawiedziona montażem odcinka z jej udziałem.

No dobra, obejrzałam wywiad i.... Czuję się dziwnie. Czy jest jakis odgórny prikaz żeby montować 1,5h ciekawą, rozmowę tak żeby wyszła penisomania? Szkoda, że wycięte zostały najciekawsze fragmenty, m.in. o rodzinie... Cieszyłam się, że moi rodzice tego posłuchają, niestety dostali kubeł zimnych penisów na głowę... Ehh, Kuba ;( - narzekała po emisji programu Doda. Artystka tropiła też dzielnie wrzucane do sieci nieemitowane fragmenty i publikowała je na swoim Facebooku.

Teraz powinna być zadowolona. Kuba ujawni całą rozmowę w serwisie tvnplayer. Nie możemy się doczekać!

Autor: SuDeK

Zdjęcia: kuba.tvn.pl

Publikacja: 24.04.2013, Aktualizacja:

Zobacz również