szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Doda gościem Kuby Wojewódzkiego

DODA u Kuby Wojewódzkiego! Specjalny 200 odcinek show już 16.04.2013

Kuba Wojewódzki i Doda! Po latach przerwy i wojny, Rabczewska wystąpi w programie Kuby Wojewódzkiego w TVN! To całkiem udana niespodzianka na 200. odcinek programu Kuby, który już 16 kwietnia 2013!

Tagi: Doda, doda doda, doda u wojewódzkiego, Dorota Rabczewska, facebook doda, kuba wojewódzki, kuba wojewódzki 16.04.2013, kuba wojewódzki doda, kuba wojewódzki online, kuba wojewódzki tvn, rabczewska dorota, wojewódzki kuba, wojewódzki odcinek z dodą

DODA u Kuby Wojewódzkiego! Specjalny 200 odcinek show już 16.04.2013

Doda u Kuby Wojewódzkiego pojawi się 16 kwietnia 2013

fot: Materiały Prasowe

W najbliższym odcinku programu Kuba Wojewódzki pojawi się Doda! Wygląda na to, że czeka nas wielkie pojednanie gwiazd na antenie TVN! Oby, bo ostatnia wizyta Rabczewskiej u Wojewódzkiego nie skończyła się dobrze...

We wtorek 200 odcinek mojego programu w TVN (jak widać, żydo–gejo-leśno–dziadko-komuna, trzyma się nieźle). Odcinek wyjątkowy i gość wyjątkowy!!! Grzeczne dziewczynki idą do nieba a niegrzeczne idą gdzie chcą - napisał na swoim profilu na Facebooku Kuba Wojewódzki. Dołączył do niego zdjęcie Dody, więc na ma już wątpliwości, kto będzie gościem jubileuszowego odcinka.

Informację potwierdziła sama Dorota, która na swoim profilu napisała po prostu: TVN. Wtorek. 22:30. Kuba Wojewódzki. To wielkie zaskoczenie, bo Doda w programie Wojewódzkiego ostatni raz wystąpiła 7 lat temu, jeszcze na antenie telewizji Polsat. I nie była to rozmowa, a zwykła pyskówka. Przez ostatnie lata ten duet - mówiąc delikatnie - nie przepadał za sobą.

Czy będzie wielkie pojednanie Wojewódzkiego z Dodą? Przekonamy się już we wtorek 16.04.2012 o 22:30 w TVN. Powtórka programu na platformie TVN player.

POLECAMY:

Konkurs dla blogerek! Women Bloxing Club - walcz o nagrody w najlepszym stylu!

Autor: SuDeK

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 12.04.2013, Aktualizacja:

Zobacz również