szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Skórzana sukienka DODY na koncercie Urbańskiej

DODA w Chanel na koncercie NATASZY URBAŃSKIEJ

Doda pojawiła się na koncercie promującym debiutancką płytę Nataszy Urbańskiej! Gwiazda jak zwykle postawiła na markowe ubrania - Chanel, Givenchy. Co miała na sobie Doda?

Tagi: chanel, Doda, doda chanel, natasza urbańska

DODA w Chanel na koncercie NATASZY URBAŃSKIEJ

fot: Doda (Oficjalny Fanpage)

Jak zwykle zachwyciła. Doda pojawiła się na koncercie Nataszy Urbańskiej. Autorka Rolowania dała recital, podczas którego zaśpiewała utwory ze swojej najnowszej płyty ONE.

Czołowa gwiazda polskiej sceny muzycznej, Doda, pojawiła się na imprezie w dopasowanej sukience z brązowej skóry. Dobrała do tego kozaki Givenchy, futro (miejmy nadzieję, że nie naturalne!) oraz rękawiczki Chanel. Spod czapki przypominającej głowę kota, wystawały dwa perfekcyjnie splecione warkoczyki.

Doda skomentowała koncert na swoim facebookowym profilu: Po koncercie Nataszy. Kreacja artystyczna moze sie podobać lub nie, ale to nie jest powód zeby bezmyślnie ulegać modzie na nienawidzenie. Trzeba umieć sie wspierać dla każdego artysty jest miejsce.

Artystka podarowała Nataszy pierścionek z najnowszej kolekcji Lilou. Trzeba przyznać, że nie spodziewaliśmy się takiej przyjaźni po obu paniach.


Autor: kobi

Zdjęcia: Doda (Oficjalny Fanpage)

Publikacja: 25.01.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Doda komentuje wypadek Dariusza K.
Doda komentuje wypadek Dariusza K.

Doda zabrała głos w sprawie tragicznego wypadku spowodowanego przez Dariusza K., który prowadził samochód pod wpływem narkotyków i zabił 63-letnią kobietę na pasach.

Z cyklu Na ściance: DODA NA WOJENNEJ ŚCIEŻCE
Z cyklu Na ściance: DODA NA ...

Niezbadane i kręte są dróżki, po jakich stąpają organizatorzy eventów. Trudno nam, maluczkim, pojąć ich wybory i decyzje, albowiem nie dorastamy im do kostek, a nasze przyciężkawe koncypowanie nie nadąża za podniebnym ...