szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Doda nie jest w ciąży!

DODA w ciąży? NIE! Gwiazda pomaga Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy!

Doda nie spodziewa się dziecka. Koniec spekulacji, sytuacja się wyjaśniła. Okazało się, że słynne drugie serce, które bije w Dorocie Rabczewskiej to serce Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Autorka blogu Doda (dorota-rabczewska blog) przyznała, że to zapowiedź WOŚP.

Tagi: CIĄŻA DODY, czy doda jest w ciąży, Doda, doda ciąża, Doda dorota-rabczewska blog, doda hity, doda piosenki, doda w ciąży, doda zdjęcia, Dorota Rabczewska, dziecko dody, fokus, kiedy XXI finał WOŚP, USG doda, Wielka Orkiestra Świątecznej pomocy, WOŚP 2013, WOŚP Doda

DODA w ciąży? NIE! Gwiazda pomaga Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy!

Doda to mistrzyni w skupianiu uwagi na sobie. Tym razem jednak robiła to w słusznej sprawie!

fot: WBF

Ciąża Dody była prowokacją. Rabczewska nie spodziewa się dziecka, jednak skutecznie wywołała spore zamieszanie. Tym razem w słusznej sprawie! Doda chciała zwrócić uwagę na zbliżający się kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Od niedawna bije we mnie drugie serce - E-SERCE. Oczywiście po raz drugi biorę udział w tej internetowej zbiórce pieniędzy, która dzięki Wam w 2012 roku bardzo wspomogła WOŚP zbierając 90 tysięcy złotych. Mam nadzieję, że w tym roku pobijemy rekord! Na e-sercu można coś narysować, napisać, wyznać komuś miłość i dzięki temu w ciekawy sposób pomóc tym, którzy tego bardzo potrzebują. I to niewielkim nakładem finansowym.

Na e-Sercu jest moje pole DODA. Możecie w nim zaświecać piksele, przez co wypełniacie e-Serce kolorem. Inni artyści nanieśli swoje autografy bądź w jeszcze inny sposób zaznaczyli swoją obecność na e-Sercu. Jedyne co mamy w życiu to... życie. Dlatego pomagajmy innym je przy nich utrzymać - napisała na swoim profilu na Facebooku piosenkarka.

Intryga z ciążą była całkiem nieźle rozegrana. Doda we wcześniejszych wpisach oprócz informacji o drugim sercu i wstawienia zdjęcia z USG napisała także Lew... Lwie serce! Niektórzy dopatrywali się w tym znaku astrologicznego przyszłego dziecka Doroty Rabczewskiej i wskazywali, że w ciążę zaszła pod koniec 2012 roku. Ta zagadka także została wyjaśniona przez artystkę: Razem z Cyrkiem Korona przekazujemy na licytację legendarny strój, w którym wjechałam na słonicy na cyrkową arenę. Oprócz tego, cyrkowa lwica będzie miała potomstwo, a kocica będzie się wabić chyba Doda... how sweet. :))) - napisała.

Nie pozostaje nam nic innego jak wspólnie z Dorotą zachęcić do wspierania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Jurka Owsiaka. XXI finał w niedzielę 13 stycznia 2013 roku.

Zobacz: Goło i wesoło! Doda w nowej reklamie nago! >>

DODA feat. Fokus - F*CK IT (OFFICIAL VIDEO - BEZ CENZURY) youtube
Autor: SuDeK

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 13.12.2012, Aktualizacja:

Zobacz również
Doda komentuje wypadek Dariusza K.
Doda komentuje wypadek Dariusza K.

Doda zabrała głos w sprawie tragicznego wypadku spowodowanego przez Dariusza K., który prowadził samochód pod wpływem narkotyków i zabił 63-letnią kobietę na pasach.

Z cyklu Na ściance: DODA NA WOJENNEJ ŚCIEŻCE
Z cyklu Na ściance: DODA NA ...

Niezbadane i kręte są dróżki, po jakich stąpają organizatorzy eventów. Trudno nam, maluczkim, pojąć ich wybory i decyzje, albowiem nie dorastamy im do kostek, a nasze przyciężkawe koncypowanie nie nadąża za podniebnym ...