szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Doda ma zastąpić Justynę Steczkowską w jury THE VOICE OF POLAND

DODA w jury THE VOICE OF POLAND? Kto będzie oceniał uczestników trzeciej edycji programu?

Doda uratuje w The Voice of Poland 3? Justyna Steczkowska, która jest w ciąży, odmówiła udziału w trzeciej edycji show. Trwają wielkie poszukiwania jej następczyni. Czy będzie nią Dorota Rabczewska?

Tagi: czy bedzie nowa edycja voice of poland?, de wojs 3, Doda, DODA BLOG, doda voice of poland, doda w jury voice of poland, facebook doda, kiedy voice of poland 3?, rabczewska dorota, the voice of poland 3 jury

DODA w jury THE VOICE OF POLAND? Kto będzie oceniał uczestników trzeciej edycji programu?

Doda zasiądzie w jury The Voice of Poland 3?

fot: WBF

Doda w jury The Voice of Poland 3? Bardzo możliwe, że to właśnie Rabczewska zastąpi na fotelu jurora programu Justynę Steczkowską, która musiała podziękować za dalszą współpracę ze względu na ciążę.

Zobacz: Justyna Steczkowska odchodzi z The Voice of Poland! >>

Takie rewelacje przynosi Super Express, który informuje, że producent The Voice of Poland, Rinke Rooyens osobiście zabiega o zatrudnienie Dody. Dorota była już jurorką w jego show Gwiazdy tańczą na lodzie. Świetnie spisała się w tej roli. Program cieszył się ogromną popularnością, a i Rinke był zadowolony ze współpracy z Dorotą - informuje źródło gazety.

Dorocie taki interes może się opłacić. W jury Gwiazdy tańczą na lodzie, zarabiała 20 tysięcy złotych za jeden odcinek. Producenci The Voice mogą przystać na podobne stawki, bo program z edycji na edycję traci widzów. Drugą serię oglądały średnio 2 miliony widzów, podczas, gdy konkurencje programy jak Must Be The Music. Tylko muzyka gromadziły przed telewizorami ponad 3 miliony Polaków. Doda może być idealnym magnesem dla słupków oglądalności.

Autor: SuDeK

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 12.06.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Doda komentuje wypadek Dariusza K.
Doda komentuje wypadek Dariusza K.

Doda zabrała głos w sprawie tragicznego wypadku spowodowanego przez Dariusza K., który prowadził samochód pod wpływem narkotyków i zabił 63-letnią kobietę na pasach.

Z cyklu Na ściance: DODA NA WOJENNEJ ŚCIEŻCE
Z cyklu Na ściance: DODA NA ...

Niezbadane i kręte są dróżki, po jakich stąpają organizatorzy eventów. Trudno nam, maluczkim, pojąć ich wybory i decyzje, albowiem nie dorastamy im do kostek, a nasze przyciężkawe koncypowanie nie nadąża za podniebnym ...