szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Doda z Kate Rozz i Zosią Ślotałą w Paryżu!

Doda po wydaniu swojego koncertowego DVD postanowiła zrobić sobie wakacje i wyjechała do Paryża. Relację z pobytu Doroty Rabczewskiej w stolicy Francji możemy na bieżąco śledzić na jej Instagramie. Doda bawi się w Paryżu z Kate Rozz i Zosią Ślotałą!

Tagi: Doda, Dorota Rabczewska, kate rozz

Doda z Kate Rozz i Zosią Ślotałą w Paryżu!

Doda przyzwyczaiła nas już do tego, że chętnie podróżuje. Na jej Instagramie regularnie pojawiają się zdjęcia z egzotycznych wyjazdów, gdzie Dorota Rabczewska chwali się zdjęciami w bikini i drinkami z palemką.

Jednak tym razem Doda udała się w prawdziwie kulturalną podróż. Plaże zastąpiły ulice Paryża, a zamiast zdjęć z basenu możemy oglądać Dodę w... Operze!

Dorota Rabczewska w stolicy Francji bawi się świetnie i to w doborowym towarzystwie. Na zdjęciach widzimy Kate Rozz i Zosię Ślotałę, które towarzyszą Dodzie podczas wieczorów przy winie, spektakli w Operze (!) i nocnych imprez.

Dowiedz się więcej o Dodzie >>>

Na zdjęciach widać, że gwiazdy czują się ze sobą świetnie. Po wieczorze w Operze towarzyszył im polski tenor śpiewający we Francji, Piotr Bęczała. Czy to początek nowej przyjaźni? A może zapowiada się wspólny duet?

Czekamy na kolejne zdjęcia Dody z Paryża!

poprzedni
nastepny
Dorota Rabczewska zdjęcia
Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: J.M.

Publikacja: 09.04.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Doda komentuje wypadek Dariusza K.
Doda komentuje wypadek Dariusza K.

Doda zabrała głos w sprawie tragicznego wypadku spowodowanego przez Dariusza K., który prowadził samochód pod wpływem narkotyków i zabił 63-letnią kobietę na pasach.

Z cyklu Na ściance: DODA NA WOJENNEJ ŚCIEŻCE
Z cyklu Na ściance: DODA NA ...

Niezbadane i kręte są dróżki, po jakich stąpają organizatorzy eventów. Trudno nam, maluczkim, pojąć ich wybory i decyzje, albowiem nie dorastamy im do kostek, a nasze przyciężkawe koncypowanie nie nadąża za podniebnym ...