szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Doda zapłaci mandat za pokazanie piersi?

Doda pokazała piersi na koncercie Aerosmith - czy spotka ją za to kara? Dorota Rabczewska może zapłacić mandat! Sprawdź, co grozi Dodzie!

Tagi: Doda, doda pokazała piersi, Dorota Rabczewska

DODA pokazała PIERSI na koncercie Aerosmith!

fot: Instagram

Doda to fanka Aerosmith. Na łódzkim koncercie legendarnego zespołu bawiła się tak dobrze, że pod wpływem impulsu pokazała piersi! Na nagraniu z koncertu widać, jak rozentuzjazmowana Dorota Rabczewska odsłania biust i pokazuje go 10. tys. widowni!

Zobacz: DODA pokazała PIERSI na koncercie Aerosmith! Mamy NAGRANIE! [+18] >>>

Doda tłumaczyła swoim fanom, że tak wygląda rock'n'roll. Jak podaje Super Express, za dopuszczenie się nieobyczajnego wybryku, artystka może zostać ukarana grzywną w wysokości 500 zł!

Żebyśmy mogli zająć się tym wykroczeniem, musi się zgłosić choćby jedna osoba, która poczuła się zgorszona tym czynem - wyjaśnia Joanna Kącka, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi.

Jednak prawnicy są zdania, że ściganie za takie wykroczenie byłoby przesadą.

Ten artykuł powinien być wykreślony. Przecież na co dzień spotykamy się z obrazami, pomnikami, choćby Syrenki czy Nike, na których widać gołe piersi - tłumaczy na łamach Super Expressu prawnik, Artur Wdowczyk.

Myślicie, że Doda przesadziła czy po prostu dobrze się bawiła?

Autor: J.M.

Zdjęcia: Instagram

Publikacja: 18.06.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Doda komentuje wypadek Dariusza K.
Doda komentuje wypadek Dariusza K.

Doda zabrała głos w sprawie tragicznego wypadku spowodowanego przez Dariusza K., który prowadził samochód pod wpływem narkotyków i zabił 63-letnią kobietę na pasach.

Z cyklu Na ściance: DODA NA WOJENNEJ ŚCIEŻCE
Z cyklu Na ściance: DODA NA ...

Niezbadane i kręte są dróżki, po jakich stąpają organizatorzy eventów. Trudno nam, maluczkim, pojąć ich wybory i decyzje, albowiem nie dorastamy im do kostek, a nasze przyciężkawe koncypowanie nie nadąża za podniebnym ...