szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Doda zemści się na Szulim! Co zrobi?

Doda pobiła Agnieszkę Szulim z zazdrości?! Tak sugeruje jeden z tabloidów. Ponoć gwiazda nie może znieść faktu, że dziennikarka przyjaźni się z jej byłym, Nergalem. Teraz chce się za to mścić! Co jeszcze zamierza zrobić Doda?

Tagi: agnieszka szulim, Doda, Doda pobiła Szulim

doda

fot: WBF

Bójka Dody i Agnieszki Szulim wywołała falę spekulacji o jej przyczyny. Dlaczego właściwie gwiazda zaatakowała dziennikarkę? Czy chodziło tylko o wyśmianie jej choroby w programie Na językach? A może Doda miała żal o analizowanie przeszłości jej ojca i przeprowadzanie wywiadów z przyrodnią siostrą? Nic z tych rzeczy!

Według Faktu, Doda po prostu szaleje z zazdrości! Gwiazda nie może znieść, że Agnieszka Szulim przyjaźni się z jej byłym, Adamem Darskim, znanym też jako Nergal.

Dowiedz się więcej o bójce Dody i Agnieszki Szulim!

Dostaje ataku furii, gdy Nergal pojawia się na salonach albo pokazuje z jakąś dziewczyną – powiedziała Faktowi osoba z otoczenia Rabczewskiej.

Doda ponoć nie zamierza poprzestać na ataku w toalecie i planuje zupełnie inną zemstę. Chce uwieść byłego męża dziennikarki!

Dorocie podoba się Adam Badziak, były mąż Agnieszki i zamierza go uwieść. Choć Aga i Adam dawno już nie są razem, to wciąż bardzo się przyjaźnią. Poza tym Doda i jej zachowanie bardzo mu się nie podobają – powiedział Faktowi przyjaciel Badziaka.

Autor: Kinga

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 14.02.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Michał Wiśniewski broni Dodę!
Michał Wiśniewski broni Dodę!

Michał Wiśniewski stanął w obronie Dody! Wokalista w ogóle się nie dziwi, że gwiazda zaatakowała dziennikarkę i że kobiety, tak samo jak mężczyźni, mogą rozwiązywać swoje problemy przy pomocy pięści! Ma rację?