szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Doda zrobiła tatuaż na biodrze! Hot or not?

Doda pochwaliła się kolejnym tatuażem? Na Instagramie artystki ukazało się zdjęcie wielkiej czaszki zdobiącej fragment ciała. Z podpisu Dody wynika, że tatuaż powstał na jej biodrze. Zobaczcie jak wygląda tatuaż Dody!

Tagi: Doda, doda tatuaż, Dorota Rabczewska, tatuaże gwiazd

Doda zrobiła tatuaż na biodrze! Hot or not?

Doda należy do gwiazd, które lubią tatuować swoje ciało. Dorota Rabczewska może już pochwalić się napisem w języku elfickim, na który zdecydowała się po rozstaniu ze swoim chłopakiem, tancerzem Błażejem Szychowskim. To nie koniec - artystka zrobiła tatuaż w tym języku także po zerwaniu z Nergalem, a fani na pewno kojarzą wielkie, anielskie skrzydła, które zdobią plecy Dody.

Teraz, na profilu gwiazdy na Instagramie pojawiło się zdjęcie dużej, kolorowej czaszki tatuowanej na fragmencie ciała (na zdjęciu trochę trudno określić, jakim dokładnie). Na szczęście Doda przyszła nam z pomocą i sama wyznała, że fotografia przedstawia jej biodro:

A za 10 dni zaczynamy FLY HIGH TOUR!! Kilka zmian w show i na biodrze!

Przeczytaj więcej o Dodzie >>>

Podoba się wam tak duży i oryginalny tatuaż czy uważacie, że Doda przesadziła?


Autor: J.M.

Publikacja: 16.05.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Doda komentuje wypadek Dariusza K.
Doda komentuje wypadek Dariusza K.

Doda zabrała głos w sprawie tragicznego wypadku spowodowanego przez Dariusza K., który prowadził samochód pod wpływem narkotyków i zabił 63-letnią kobietę na pasach.

Z cyklu Na ściance: DODA NA WOJENNEJ ŚCIEŻCE
Z cyklu Na ściance: DODA NA ...

Niezbadane i kręte są dróżki, po jakich stąpają organizatorzy eventów. Trudno nam, maluczkim, pojąć ich wybory i decyzje, albowiem nie dorastamy im do kostek, a nasze przyciężkawe koncypowanie nie nadąża za podniebnym ...