szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Ikony mody Domenico Dolce i Stefano Gabbana usłyszeli wyrok: rok i osiem miesięcy więzenia!

DOLCE & GABBANA skazani za osusztwa podatkowe! Projektanci pójdą do więzienia?

Domenico Dolce i Stefano Gabbana skazani! Kultowym projektantom grozi więzienie za oszustwa podatkowe. Sąd w Mediolanie nie ma wątpliwości: winni! Czy słynny duet Dolce&Gabbana pójdzie do więzienia?

Tagi: Dolce & Gabbana, Dolce & Gabbana więzienie, dolce gabbana, dolce skazani, dolce&gabana, dolce&gabbana wyrok, o co sa oskarzeni dolce & gabbana, wiezienie dolce & gabbana

DOLCE & GABBANA skazani za osusztwa podatkowe! Projektanci pójdą do więzienia?

Domenico Dolce i Stefano Gabbana spędzą rok i 8 miesięcy w więzieniu?

fot: BULLS

Nowa kolekcja Dolce&Gabbana może powstać... za kratami. Projektanci zostali bowiem skazani przez sąd w Mediolanie na 20 miesięcy więzienia. O co oskarżony jest słynny duet?

Poszło o oszustwa podatkowe. Domenico Dolce i Stefano Gabbana według wymiaru sprawiedliwości mieli ukryć ogromne pieniądze przed włoską skarbówką. Panowie mieli założyć spółkę Gado z siedzibą w Luksemburgu. W tym europejskim raju podatkowym, prowadzona była księgowość firmy, w tym rozliczanie podatków. Sąd nie ma wątpliwości, że projektanci chcieli dzięki niej uniknąć gigantycznych podatków, które musieliby zapłacić we Włoszech, z których zarządzali spółką. Według wyliczeń śledczych, chodzi o sumę 200 milionów euro. Kara? 20 miesięcy więzienia! Na karę więzienia skazano także czworo ich współpracowników.

To nie pierwszy wyrok duetu. Zgodnie z pierwszym, Dolce&Gabbana muszą zapłacić 343 miliony euro kary za oszustwa podatkowe. Wyrok został uchylony przez Sąd Najwyższy i trwa nowe postępowanie w tej sprawie.

Obrona już zapowiedziała złożenie apelacji. Czy parze uda się uniknąć odsiadki?

Autor: SuDeK

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 19.06.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
DOLCE & GABBANA wiosna lato 2014. Legendarna Eva Herzigova gwiazdą nowej kampanii
DOLCE & GABBANA wiosna lato 2014. ...

Kolekcja Dolce & Gabbana wiosna lato 2014 nawiązuje do poprzednich projektów marki ale kampania zaskakuje nowościami. Tym razem w roli ambasadorki marki pojawiła się wielka gwiazda światowych wybiegów - Eva Herzigova. Jak legendarna modelka ...