szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Przed sądem toczy się rozprawa dwóch znanych projektantów

DOLCE & GABBANA W WIĘZIENIU? Prokurator chce, żeby poszli za kratki

Prawnik Domenico Dolce i Stefano Gabbana chce uniewinnienia projektantów. Adwokat przekonuje, że obaj są niewinni i prosi sąd o oczyszczenie mężczyzn ze stawianych im zarzutów. Obaj są oskarżeni o oszustwa podatkowe. Czy trafią za kratki?

Tagi: Dolce & Gabbana, dolce & gabbana kolekcja, Dolce & Gabbana proces, Dolce & Gabbana więzienie, dolce & gabbana zima 2013, Domenico Dolce, Domenico Dolce więzienie, Stefano Gabbana, Stefano Gabbana więzenie

DOLCE & GABBANA W WIĘZIENIU? Prokurator chce, żeby poszli za kratki. Ich obrońca chce uniewinnienia

Domenico Dolce i Stefano Gabbana razem z Moniką Bellucci

fot: Dolce & Gabbana (Official Facebook Page)

Ważą się losy duetu Dolce & Gabbana. Prokuratura chce, żeby poszli za kratki. Adwokat walczy o uniewinnienie obu projektantów.  12.06.2013 przed sądem prawnik przekonywał, że jego klienci powinni zostać na wolności.

Domenico Dolce i Stefano Gabbana są oskarżani o unikanie zapłaty podatku od sprzedaży marek Dolce & Gabbana oraz D&G. Obie marki w 2004 roku projektanci sprzedali założonej przez siebie spółce. W ten sposób chcieli uniknąć zapłacenia podatku. Było to 400 milionów dolarów. Prokuratura chce dla obu mężczyzn po dwa i pół roku więzienia. Projektanci nie przyznają się do winy.

Sprawa włoskich projektantów wraca na wokandę sądu już kolejny raz. Dolce & Gabbana po raz pierwszy zostali oskarżeni przez skarb państwa w 2010 roku. Wtedy jednak są oczyścił projektantów ze wszystkich zarzutów. Rok później na prośbę oskarżycieli, włoski Sąd Najwyższy postanowił do sprawy wrócić. Wszystkie poprzednie sprawy związane z oszustwami podatkowymi często kończyły się za porozumieniem stron.

Autor: ko

Zdjęcia: Dolce & Gabbana (Official Facebook Page)

Publikacja: 12.06.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
DOLCE & GABBANA wiosna lato 2014. Legendarna Eva Herzigova gwiazdą nowej kampanii
DOLCE & GABBANA wiosna lato 2014. ...

Kolekcja Dolce & Gabbana wiosna lato 2014 nawiązuje do poprzednich projektów marki ale kampania zaskakuje nowościami. Tym razem w roli ambasadorki marki pojawiła się wielka gwiazda światowych wybiegów - Eva Herzigova. Jak legendarna modelka ...