szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Dominika Zasiewska oskarża Kubę Wojewódzkiego i krytykuje nową Wodziankę!

Dominika Zasiewska w ostrych słowach oceniła nową Wodziankę z programu Kuby Wojewódzkiego i przy okazji oskarżyła samego gospodarza show, u którego niedawno pracowała! Co się stało? Dlaczego i o co była Wodzianka oskarża Kubę Wojewódzkiego?

Tagi: Dominika Zasiewska, kuba wojewódzki, nowa wodzianka

Wodzianka, Dominika Zasiewska

fot: WBF

Jeszcze jakiś czas temu można było podziwiać seksowną Dominikę Zasiewską w programie Kuby Wojewódzkiego w roli Wodzianki. Dziewczyna zrobiła błyskawiczną karierę dzięki show - zaczęła bywać na salonach, pozowała dla Playboya, a do tego zaczęła lansować się w programach śniadaniowych.

Niedawno jednak Dominika Zasiewska odeszła z programu Kuby Wojewódzkiego. Na jaw wyszło, że powodem jej odejścia była ciąża. Jednak chyba nikt się nie spodziewał, że to Kuba Wojewódzki zwolnił ciężarną Wodziankę! Sama Dominika oskarżyła o to Wojewódzkiego w programie Na językach.

Przeczytaj więcej o Dominice Zasiewskiej!

Kuba mnie zostawił bez pracy na bruku. Ciężarną wywalić to jest po prostu dramat moim zdaniem. Zostawił mnie bez środków do życia, prawie - powiedziała Dominika Zasiewska.

Przy okazji była Wodzianka skrytykowała nową Wodziankę. Ja myślę, że cały ten pomysł z konkursem na nową Wodziankę był poronionym pomysłem. Narobili showu, szumu, szału a wyszła z tego taaaaka dupa, ale taka dupa, że aż zęby bolą. Jakby nie daj Boże poszczuła dupskiem jakiegoś chłopaka, to co drobniejszy by tego nie udźwignął - to jest pewne - powiedziała Dominika Zasiewska.

Zgadzacie się z Zasiewską?

Autor: Kinga

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 31.03.2014, Aktualizacja:

Zobacz również