szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Dominika Zasiewska ostro krytykuje nową Wodziankę!

Dominika Zasiewska postanowiła podsumować pierwszy sezon pracy nowej Wodzianki, Soni Wesołowskiej. Była Wodzianka ostro ocenia swoją następczynię!

Tagi: Dominika Zasiewska, kuba wojewódzki, sonia wesołowska, wodzianka

dominika zasiewska, sonia wesołowska

fot: WBF

Jakiś czas temu Dominika Zasiewska przestała być Wodzianką w programie Kuby Wojewódzkiego. Celebrytka zdradziła, że została zwolniona przez ciążę! Oczywiście stacja TVN błyskawicznie znalazła jej następczynię, którą została Sonia Wesołowska.

Teraz Dominika Zasiewska postanowiła podsumować pierwszy sezon pracy nowej Wodzianki. Celebrytka krytycznie oceniła Sonię Wesołowską na Facebooku.

Przeczytaj więcej o Wodziance!

Skończył się pierwszy sezon Soni Wesołowskiej jako nowej Wodzianki. Sonia zaczęła bardzo głośno, korzystając z zainteresowania moim odejściem i jej wygraną w konkursie na nową Wodziankę. Nie miała oporów, żeby publicznie krytykować poziom mojego wykształcenia czy "ubogie słownictwo". Sama przedstawiła się jako ktoś, kto jest dobrze przygotowany do pracy w szołbiznesie, ponieważ studiuje dziennikarstwo Zapowiadała, że zrobi szoł, że w przyszłości bedzie Kubą Wojewódzkim, hieną dziennikarską i że w programie będzie "trochę słodko, trochę pikantnie". Sezon Sonii skończył się jak zaczął, zupełnie bez smaku. Była niezbyt glośna okładka i jakaś wpadka z futrem. O pracy na planie jakoś dziwnie cicho. Miało być trochę słodko, trochę pikantnie, trochę jak w programie "Pieprz i wanilia"... W tym przypadku jednak po wanilii nie ma śladu, a coś jakby się spieprzyło - napisała Dominika Zasiewska na Facebooku.

Była Wodzianka ma rację? Będzie nowa wojna w show-biznesie?

Autor: Kinga

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 28.05.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Wodzianka zagra w filmie? Wiemy, na czym skupia się Sonia Wesołowska!
Wodzianka zagra w filmie? Wiemy, na ...

Wodzianka wyznała, że praca w show Kuby Wojewódzkiego otwiera wiele drzwi! Na razie Sonia Wesołowska skupia się na sesjach zdjęciowych, ale przyznaje, że ma w planach większe projekty. Zobaczcie, jakie plany ma ...

Wodzianka jest w ciąży! Dlatego odeszła z programu Kuby Wojewódzkiego?
Wodzianka jest w ciąży! Dlatego odeszła ...

Wodzianka jest w ciąży! Dziewczyna została przyłapana w centrum handlowym i na zdjęciach, które jej zrobiono, można zobaczyć wyraźnie zaokrąglony brzuszek. Czy to przez ciążę odeszła z programu Kuby Wojewódzkiego?