szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Jak wygląda dom gwiazdy Zmierzchu? Zobacz dom Roberta Pattinsonsa!

DOMY GWIAZD. Gdzie mieszka Robert Pattinson? Zobacz dom Pattinsonsa!

Dom Roberta Pattinsona na sprzedaż! Robert Pattinson, gwiazda Zmierzchu, sprzedaje dom w którym mieszkał razem z Kristen Stewart. Zobacz jak wygląda dom Pattinsona!

Tagi: domy gwiazd, robert pattinson, robert pattinson dom, robert pattinson gdzie mieszka

DOMY GWIAZD. Gdzie mieszka Robert Pattinson? Zobacz dom Pattinsonsa!

Robert Pattinson sprzedaje swój dom! Rezydencja w której Pattinson mieszkał razem ze swoją ex-dziewczyną, Kristen Stewart, została wystawiona na sprzedaż. Zobacz jak wygląda dom Roberta Pattinsona.

Apartament gwiazdy Zmierzchu wystylizowany jest na hiszpański wiejski domek. Filmowy Edward kupił go w 2011 roku za 6.275 milionów dolarów od legendy koszykówki Kareem-Abdul Jabbar. Dom mieści się w dzielnicy Los Feliz, w Los Angeles i był jedną z pierwszych prywatnych rezydencji tam wybudowanych.

Ogrodzony wysokim murem teren liczy blisko 6 tysięcy metrów kwadratowych. W hiszpańskim domu znajdują się 3 sypialnie, 4 łazienki. Na zewnątrz oprócz przepięknych ogrodów, jest również basen w kształcie laguny. Smaczku dodaje fakt, że budynek został wybudowany w 1922 roku, więc blisko 100 lat temu! Z jego tarasów roztaczają się piękne widoki na LA.

Takiego domu nie powstydziłby się sam Wielki Gatsby.

poprzedni
nastepny
DOMY GWIAZD. Gdzie mieszka Robert Pattinson? Zobacz dom Pattinsonsa!
Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: kobi

Publikacja: 23.10.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Robert Pattinson po raz PIERWSZY komentuje rozstanie z Kristen Stewart! [WIDEO]
Robert Pattinson po raz PIERWSZY komentuje ...

Kristen Stewart i Robert Pattinson byli zdecydowanie jedną z najbardziej znanych i obserwowanych par show biznesu. Romans aktorki z reżyserem Rupertem Sandersem doprowadził do rozpadu związku, a późniejsze powroty pary były prawdopodobnie ...

Robert Pattinson w reklamie perfum Dior Homme. Mamy pierwsze zdjęcia!
Robert Pattinson w reklamie perfum Dior ...

Robert Pattinson jako nowa twarz zapachu Dior Homme! - ta wiadomość zelektryzowała jakiś czas temu fanki talentu (lub urody) aktora. Niestety, premiera reklamy odbędzie się dopiero we wrześniu 2013. Na pocieszenie mamy kilka ...