szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Donatan i Cleo po pierwszej próbie na Eurowizji!

Donatan i Cleo wylecieli już do Kopenhagi na pierwsze próby i konferencję prasową przed Eurowizją. Festiwal Eurowizja odbędzie się w przyszły weekend w Kopenhadze, a my już dziś nie możemy się doczekać, by trzymać kciuki za Cleo i Donatana! Na szczęście wiemy już, jakie są pierwsze wrażenia po wykonaniu hitu My Słowianie.

Tagi: cleo, Donatan, eurowizja, my słowianie

Donatan i Cleo po pierwszej próbie na Eurowizji!

Czy Donatan i Cleo odniosą sukces na Eurowizji? Wszyscy liczymy, że tak! Przypomnijmy - do tej pory największym osiągnieciem Polski na konkursie, było drugie miejsce Edyty Górniak z piosenką To nie ja byłam Ewą. Od tej pory minęło już równo 20 lat, a jedyny zespół, który choć trochę przybliżył się do sukcesu Edyty to Ich Troje. Mamy nadzieję, że po latach niepowodzeń, a nawet żenujących występów i wysyłania na festiwal nieznanych nawet w naszym kraju artystów uda się przełamać złą passę!

Na oficjalnej stronie Eurowizji możemy już zobaczyć pierwsze nagrania z prób. Widzimy na nim, że Cleo i Donatan nie zrezygnowali z folkloru - oprócz tancerek w ludowych (choć oczywiście w bardziej seksownej wersji) strojach, na scenie nie zabraknie... ubijania masła!

Na najnowszych nagraniach statystów zastapili już sami artyści. Wiemy, że na scenie zobaczymy Cleo w towarzystwie tancerek z grupy Mazowsze i Śląsk. Będą kolorowe stroje, piękne Słowianki i pranie na tarze. Zabraknie za to Donatana! Artysta zdecydował się oddać swoje miejsce na scenie dla dobra show.

Myślicie, że Cleo i Donatan mają szansę na wygranie Eurowizji?

Przeczytaj więcej o Donatanie i Cleo >>>

Autor: J.M.

Publikacja: 30.04.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...