szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Dorota Wróblewska krytykuje celebrytki: Wyglądają jak panie do WYNAJĘCIA

Dorota Wróblewska ostro oceniła celebrytki, które opanowały show-biznes i branżowe imprezy. Od kilku sezonów pojawiła się grupa kobiet, które wyglądają jak panie do wynajęcia - napisała Dorota Wróblewska na Facebooku.

Tagi: celebryci, dorota wróblewska, stylizacje gwiazd

Dorota Wróblewska

fot: WBF

Nie jest tajemnicą, że największy sukces w polskim show-biznesie osiągają te gwiazdy, które... pokazują zbyt wiele. Polskie czerwone dywany opanowały celebrytki, które są znane z tego, że są znane i pokazują swoje pośladki, wielkie piersi i napompowane usta. Fakt ten nie podoba się Dorocie Wróblewskiej, która ostro oceniła celebrytki w swoim wpisie na Facebooku.

Przeczytaj także: Dorota Wróblewska zachwycona występem Cleo i Donatana na Eurowizji!

Obserwuję co się dzieje w świecie show biznesu, zwłaszcza na salonach i jestem przerażona. Od kilku sezonów pojawiła się grupa kobiet, które wyglądają jak panie do wynajęcia. Wyzywające stylizacje, usta na pół twarzy, doczepiane włosy, rzęsy - napisała Dorota Wróblewska. Wyjście na imprezę to okazja do darmowej promocji, która podbija cenę za "dzień zdjęciowy". Gdzie grają Panie? Zapewne w filmach, których nigdy nie obejrzymy:) - dodała znawczyni mody.

Dorota Wróblewska nie wymieniła żadnych nazwisk, bo widoczne są na portalach plotkarskich jak krowy na pastwisku.

Zgadzacie się z Dorotą Wróblewską? Dlaczego wciąż nagie biusty i piersi budzą większe emocje niż talent?

Autor: Kinga

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 17.06.2014, Aktualizacja:

Zobacz również