szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Jakie imię dla dziecka Kate Middleton?

DZIECKO KATE MIDDLETON: jakie imię? Brytyjczycy robią zakłady

Kate Middleton coraz bliżej porodu! Z tej okazji Brytyjczycy zastanawiają się jak będzie mieć na imię dziecko księżnej Kate. Zakłady bukmacherskie na Wyspach z tego powodu pękają w szwach. Anglicy typują swoje propozycje imienia. Ale nie tylko.

Tagi: dziecko kate i william, dziecko kate i william imię, dziecko kate middleton imię, imię dziecka kate middleton, jakie imię dziecka kate middleton, kate i william, kate middleton, kate middleton ciąża, kate middleton dziecko, kate middleton imie dziecka

DZIECKO KATE MIDDLETON: jakie imię? Brytyjczycy robią zakłady

Jakie imię dla dziecka Kate Middleton?

fot: BULLS

Kate Middleton nie zdradza, jakie imię wybrała dla swojego dziecka. Dlatego mieszkańcy Wielkiej Brytanii sami zgłaszają swoje propozycje i typują je w zakładach bukmacherskich. Zresztą nie tylko. Przyjmowane są też zakłady związane z kolorem włosów przyszłego dziecka, uczelni, którą wybierze czy zawodu,który będzie wykonywać w dorosłym życiu. Główny nacisk kładziony jest jednak właśnie na imieniu dla królewskiego dziecka. Najpopularniejsze są imiona, które nosili przodkowie potomka księcia Williama. Ale są tez inne propozycje:

Alexandra

Za jednego postawionego funta można tu dostać dwa.  Nie jest to jednak ulubione imię królowej Elżbiety, ale miała tak na imię m.in. popularna na Wyspach żona króla Edwarda VII. Dziś ma tak na imię matka chrzestna księcia Williama. Alexandry nie ma natomiast w setce najpopularniejszych imion w Wielkiej Brytanii. W USA jest na 76 miejscu.

George

George to imię-faworyt dla męskiego potomka. Za jednego postawionego funta można dostać aż 12. W nadaniu tego imienia może jednak przeszkadzać to, że książę Karol chciał być ponoć znany jako George VII, gdyby był koronowany. George jest o wiele bardziej popularne w Wielkiej Brytanii, niż w USA- na Wyspach jest na miejsce 13, USA na 166.

Charlotte

Charlotte to bardzo popularne imię wśród bukmacherów, a jego kurs to teraz 4 do 1. To drugie imię ulubienicy mediów książęcej siostry Pippy Middleton. To także imię ukochanej żony króla Jerzego III. Charlotte to numer 24 w Wielkiej Brytanii, 19 w Stanach Zjednoczonych.

Filip

Za jednego postawione funta bukmacherzy dają 23. To imię na cześć dziadka Williama. Filip nigdy jeszcze nie był brytyjskim monarchą. Imię jednak nie jest w setce najpopularniejszych ani w USA ani w Wielkiej Brytanii.

Elżbieta

Imię ma mocną pozycję wśród bukmacherów, bo tak ma na imię prababcia dziecka, więc prawdopodobne, że tak może mieć na imię książęca córka. To także  drugie imię Kate. Elżbieta to numer 56 w Wielkiej Brytanii i 10 w Ameryce.

Louis

Louis może być sporym zaskoczeniem, bo bukmacherzy płacą 25 za jednego postawionego funta na to imię. To jednak imię bardziej związane z francuską rodziną królewską, niż z Brytyjczykami. Byłby to jednak hołd dla mentora księcia Karola, którym jest Lord Louis Mountbattan, który został zamordowany w 1979 roku. W Wielkiej Brytanii, Louis jest na 71 pozycji wśród popularnych imion.

Diana

Kurs bukmacherski to w tym wypadku 6 do 1, ale nie ma na to praktycznie żadnych szans. W przeszłości bowiem nie było królowej Diany, a po za tym nie jest to mile widziane imię na królewskim dworze ze względu na stosunek do księżnej Diany. Ale ze względu na głębokie uczucia Williama do matki, wszystko może się zdarzyć.

Artur

Współczesny Król Artur? Czemu nie. Imię przywołuje romantyczne obrazy rycerskości i Camelot. Tak miał na imię pierwszy syn Henryka VII i jedne z synów królowej Wiktorii. To numer 89  na liście popularnych imion Wielkiej Brytanii, 355 w USA.

Maria

Imię rozważane ze względu na królową Marię, żonę Jerzego V. Jej prawdziwe imię to jednak Victoria, którego jednak nie używała z szacunku dla słynnej królowej, której imię jest kolejnym ulubionym wśród bukmacherów.

James

James jest w pierwszej dziesiątce w Anglii i Walii i będzie to bezpieczny wybór dla pary książęcej, choć możliwym problemem jest to, że wuj księcia Williama, Edward użył tego imienia dla swojego syna w 2007 roku. Anglia miała dwóch królów o nazwie James, a Szkocja sześć. Inne męskie imiona popularne wśród bukmacherów to Jan, Edward, Karol i Richard.

Autor: ko

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 25.06.2013, Aktualizacja:

Zobacz również