szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Oto szczegóły porodu Kate Middleton

DZIECKO KATE MIDDLETON: jakie imię? Kiedy chrzest?

Wszyscy czekają na zdjęcia dziecka Kate Middleton! To najbardziej wyczekiwany potomek w 2013 roku! Być może przyjdzie na świat już 22.07.2013. Księżna Kate jest już bowiem w londyńskim szpitalu. Jakie imię będzie miał maluch? Kiedy będzie jego chrzest? Sprawdź szczegóły!

Tagi: dziecko kate i williama, dziecko kate middleton zdjęcia, dziecko księżnej kate, dziecko księżnej kate zdjęcia, dziecko middleton zdjęcia, kate middleton poród, kate middleton urodziła, zdjęcia dziecka kate middleton, zdjęcia dziecka księżnej kate

KATE MIDDLETON URODZIŁA? Kiedy księżna Kate urodzi pierwsze dziecko?

Cały świat czeka na narodziny dziecka Kate Middleton i księcia Williama!

fot: BULLS

Zdjęcia dziecka Kate Middleton! Cały świat chce zobaczyć królewskiego potomka. Wszyscy chcą też poznać imię dziecka. Większość członków rodziny książęcej ma od trzech do czterech imion. Najczęściej to połączenie imion poprzednich monarchów lub krewnych. Przykładowo obecna królowa to Elżbieta Aleksandra Maria - imiona ma po matce, babce i prababce. Brytyjscy bukmacherzy obstawiają, że royal baby będzie się prawdopodobnie nosić imię Alexandra, Karolina, Elżbieta bądź... Jerzy. Na szczegóły jednak przyjdzie jednak nam trochę poczekać. Przykładowo od narodzin Williama do podania jego imienia minął tydzień.

Zobacz też: dziecko Kate Middleton: chłopiec czy dziewczynka? >>

Zobacz też: Dziecko książęcej pary miliarderem? >>

Co ciekawe, członkowie rodziny królewskiej nie używają oficjalnie nazwisk. Królewskie dziecko będzie nosić oficjalny tutuł: Jej/Jego Królewska wysokość Księżniczka/Książę - wybrane imię - Cambridge.

Zobacz też: Książę William na urlopie tacierzyńskim! >>

Zobacz też: Zdjęcia Kate Middleton z dzieckiem! >>

Jeśli jednak zachodzi taka potrzeba, członkowie rodziny królewskiej mogą używać nazwiska Mountbatten-Windsor. W 1960 roku zostało ono przyjęte dla wszystkich dzieci królowej.

Królewskie dzieci mają oficjalny chrzest od kilku dni do tygodni po swoich narodzinach. Ceremonia może odbyć się w kilku miejscach. Królowa Elżbieta była chrzczona w prywatnej kaplicy w pałacu Buckingham, a książę William i jego ojciec książę Karol w sali muzycznej w pałacu.

Zobacz też: Czy książęcy potomek jest bezpieczny? >>

Zobacz też: dziecko księżnej będzie spać w polskiej kołysce! >>

Narodziny książęcego potomka są ogłaszane na sztaludze na pałacowym dziedzińcu. To po to, żeby wszyscy mogli zobaczyć informację. Przed tym kurier przywozi ze szpitala list, w którym jest płeć dziecka, waga i dokładna data urodzin. Kiedy tylko ogłoszenie pojawi się na sztaludze, wpis o narodzinach trafia na Twittera królewskiej rodziny, dzięki czemu informacja dociera do milionów osób na całym świecie.

Autor: ko

Zdjęcia: BULLS

Publikacja: 22.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...