szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Dziecko Trybsona i Elizy to chłopiec! Mamy zdjęcie ciężarnej Elizy z Warsaw Shore

Dziecko Trybsona i Elizy już niedługo przyjdzie na świat! Para z Warsaw Shore wyjawiła, że oczekuje narodzin syna i pochwaliła się ciążowym brzuchem Elizy.

Tagi: dziecko trybsona i elizy, eliza w ciąży z trybsonem, trybson, trybson dziecko, warsaw shore

Dziecko Trybsona i Elizy to chłopiec! Mamy zdjęcie ciężarnej Elizy z Warsaw Shore

fot: Warsaw Shore Facebook

Informacje o dziecku Trybsona i Elizy z Warsaw Shore wydawały się bardzo nieprawdopodobne. Ciężko było uwierzyć, że para spodziewa się dziecka. A jednak! Trybson i Eliza właśnie pochwalili się zdjęciem, na którym widać wyraźnie ciążowy brzuch Elizy. Wiadomo już też, że Eliza i Trybson będą mieli syna.

Przeczytaj więcej o dziecku Trybsona i Elizy

Mały Trybsiak rośnie, a nasza miłość kwitnie! - czytamy w opisie zdjęcia.

Myślicie, że Trybson i Eliza będą dobrymi rodzicami? Czy zrezygnują z imprezowego stylu życia, by wychować swoje dziecko? No i czy naprawdę zrezygnują z udziału w Warsaw Shore, programu, który przynosi im sławę i bogactwo?

Przypomnijmy, że wiadomość o dziecku Trybsona i Elizy wywołała ogromną sensację. Nikt nie mógł uwierzyć, że tak imprezowa para zdecyduje się na posiadanie dziecka. Do tego nie jest tajemnicą, że Trybson jest kobieciarzem. Czy w takim razie zwiąże się z Elizą? Myślicie, że para weźmie ślub? A może Eliza zostanie samotną matką?

 

Autor: Kinga

Zdjęcia: Warsaw Shore Facebook

Publikacja: 16.04.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...