szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Dzień Ojca: Co Robert Kupisz ma po tacie?

Dziś Dzień Ojca! Z tej okazji przypominamy, co gwiazdy mówią o swoich rodzicach. Zobaczcie, co swojemu tacie zawdzięcza słynny projektant, Robert Kupisz!

Tagi: dzień ojca, robert kupisz, robert kupisz tata, rodzice gwiazd

Dzień Ojca: Co Robert Kupisz ma po tacie?

fot: x-news

W Dniu Ojca warto nie tylko złożyć życzenia swojemu tacie, ale też podziękować za wszystko, co mu zawdzięczamy. Sławny projektant, Robert Kupisz, przyznaje, że jego tata nie tylko miał i ma duży wpływ na jego życie, ale też... jest dla niego inspiracją!

- Dzisiaj dekoracjami były obroże na szyi podobne do tych, jakie mój tata nosił przy mundurze. Był dyrygentem orkiestr dętych i ten sznur miałem w domu bardzo długo - przyznał Robert Kupisz, opowiadając o swoim ostatnim pokazie.

Sprawdź też: Blogerki modowe na pokazie Roberta Kupisza Anarchy. Która wypadła najlepiej?>>>

Zobaczcie, co jeszcze opowiedział projektant o swoim ojcu!

źródło: x-news

Autor: J.M.

Zdjęcia: x-news

Publikacja: 23.06.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Anna Głogowska opowiada o swoim tacie!
Anna Głogowska opowiada o swoim tacie!

W Dniu Ojca gwiazdy opowiadają o swoich ukochanych rodzicach. Jak tatę wspomina Anna Głogowska? Wspólne wycieczki, opowieści, które Ania Głogowska pamięta do tej pory i niebezpieczne przygody... Zobaczcie, co tancerka mówi o ...

Oni świętują Dzień Ojca! Oto 8 najprzystojniejszych znanych ojców
Oni świętują Dzień Ojca! Oto 8 ...

Dzień Ojca już 23.06.2014! Z tej okazji prezentujemy znanych i przystojnych ojców. David Beckham, Brad Pitt, Orlando Bloom czy Mat­thew McCo­nau­ghey to najgorętsi ojcowie z show-biznesu!