szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Dzień z Zuzanną Bijoch w Nowym Jorku. Modelka opowiada o karierze i życiu w światowej stolicy mody

Zuzanna Bijoch mieszaka i pracuje w Nowym Jorku. Ekipa "Dzień Dobry TVN" przez jeden dzień towarzyszyła polskiej modelce podczas pobytu w Stanach.

Tagi: dzień dobry tvn, zuzanna bijoch, zuzanna bijoch sesja

Zuzanna Bijoch

fot: Dzień Dobry TVN/x-news (print screen)

Zuzanna Bijoch to jedna z czołowych polskich topmodelek, którym udało się zrobić karierę za granicą. Jej pierwszym sukcesem, który otworzył jej drzwi do wielkiego świata mody, była kampania Prady w 2011 roku. Zuzanna została wybrana przez samą Miuccię Pradę na twarz kampanii i podpisała wówczas kontrakt na wyłączność. Potem było już z górki: udział w pokazach i kampaniach najsłynniejszych domów mody, sesje dla prestiżowych magazynów. Po zaledwie trzech latach kariery polska modelka zdołała uplasować się na 19 miejscu listy nie Top 50 models.com.

Obecnie Zuzanna Bijoch mieszka i pracuje w Nowym Jorku. O tym, co robi i jak wygląda jej życie w światowej stolicy mody opowiedziała "Dzień Dobry TVN". Modelka zabrała ekipę programu m.in. na Wall Street. - Matematyka zawsze była moim konikiem. Cały czas czytam książki i spotykam się z ludźmi, którzy pracują na giełdzie, żeby w pewnym momencie móc zdać egzamin maklerski i tu pracować - powiedziała modelka.

Dzień Dobry TVN/x-news

Autor: JW

Zdjęcia: Dzień Dobry TVN/x-news (print screen)

Publikacja: 24.02.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Jak spędza wakacje Zuzanna Bijoch?
Jak spędza wakacje Zuzanna Bijoch?

Zuzanna Bijoch opowiedziała o swoich wakacyjnych planach. Modelka przyznała, że mimo napiętego grafiku, ma wolne przez cały sierpień. Zobaczcie, jak Zuzanna Bijoch zamierza spędzić wakacje!

SIOSTRY BIJOCH. Kim są Julia i Zuzanna Bijoch?
SIOSTRY BIJOCH. Kim są Julia i ...

Siostry Bijoch podbijają świat mody. Zuzanna i Julia Bijoch nie próżnują i wspólnie pracują na nazwisko. Pierwsza z nich zdobywa rynek high fashion, druga zaś stawia na komercję. Kim są siostry Bijoch?