szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

EDYTA GÓRNIAK jak figura woskowa na okładce Grazi!

Edyta Górniak pojawiła się na okładce magazynu Grazia w związku z tragedią, która dotyczy jej byłego męża, Dariusza K. Jednak największą uwagę zwraca wyretuszowane zdjęcie wokalistki. Graficy po raz kolejny przesadzili z Photoshopem?

Tagi: edyta górniak, EDYTA GÓRNIAK okładka, edyta górniak stylizacje

EDYTA GÓRNIAK jak figura woskowa na okładce Grazi!

fot: mat. prasowe

Edyta Górniak zdążyła nas  przyzwyczaić do swojej obecności na okładkach kolorowych magazynów. Pojawia się na nich, opowiadając o kolejnych etapach w swoim życiu, zmianach w karierze, miłościach i tragediach. Tym razem możemy zobaczyć gwiazdę w magazynie Grazia, a tematem głównym jest oczywiście tragedia, która zbliżyła ją do rodziny.

Nietrudno się domyślić, że tragedia dotyczy Dariusza K., byłego męża Edyty Górniak, który śmiertelnie potrącił kobietę na pasach, będąc pod wpływem narkotyków.

Zobacz też Edyta Górniak ODBIERZE Dariuszowi K. prawa do opieki nad synem?! >>>>>

Historia jest faktycznie tragiczna, ale na uwagę zasługuje również okładkowe zdjęcie Edyty Górniak, na którym gwiazda przypomina raczej figurę woskową niż człowieka. Graficy po raz kolejny przesadzili z Photoshopem!

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI TRENDAMI, PLOTKAMI? POLUB NAS NA FACEBOOKU!


Autor: MT

Zdjęcia: mat. prasowe

Publikacja: 24.07.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Edyta Górniak przyjaźni się ze słynnym dyktatorem mody! Zazdrościcie jej zdjęcia ze Stefano Gabbana?
Edyta Górniak przyjaźni się ze słynnym ...

Edyta Górniak pochwaliła się fotografią z pokazu słynnego duetu Dolce&Gabbana. Piosenkarka nie tylko na żywo widziała stroje jednej z najważniejszych światowych marek, ale też sfotografowała się z samym Stefano Gabbana! Zazdrościcie ...