szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Edyta Górniak komentuje WYPADEK Dariusza K!

Edyta Górniak po raz pierwszy oficjalnie skomentowała wypadek swojego byłego męża Dariusza K., który prowadząc samochód pod wpływem narkotyków, zabił 63-letnią kobietę na pasach.

Tagi: były mąż edyty górniak, Dariusz K, edyta górniak

edyta górniak, dariusz krupa, były mąż edyty górniak

fot: WBF

Wypadek Dariusza K., byłego męża Edyty Górniak, wstrząsnął polskim show-biznesem. Muzyk prowadził samochód pod wpływem narkotyków i zabił 63-letnią kobietę na pasach. Gdy ta informacja ukazała się w mediach, wszyscy czekali na reakcję Edyty Górniak. Super Express informował, że wokalistka błyskawicznie zareagowała - pojechała do swojego synka na Mazury, by to od niej dowiedział się całej prawdy o wypadku.

Przeczytaj także: Edyta Górniak szybko zareagowała na informacje o wypadku Dariusza K.

Teraz Edyta Górniak postanowiła po raz pierwszy oficjalnie skomentować całą sprawę na swoim profilu na Facebooku. Gwiazda jest oszczędna w słowach i nie chce wyrażać swoich uczuć.

Szanowni Państwo,

W odniesieniu do tragicznych wydarzeń ostatnich dni, apeluje do wszystkich Mediów, o okazanie szacunku wobec trudnego czasu dla Rodziny Darka.

Jednocześnie niniejszym zaznaczam, iż ponad ten komunikat, nie było i nie będzie żadnego komentarza dotyczącego ostatnich wydarzeń, ze strony zarówno mojej osoby, jak i ze strony moich współpracowników.

"Niech Bóg da ludziom Światło i Miłość, wskaże drogę zagubionym
i niech zawsze będzie w sercach osób, które Go potrzebują."

Edyta Górniak - napisała Edyta Górniak na Facebooku.

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI TRENDAMI, PLOTKAMI? POLUB NAS NA FACEBOOKU!

Autor: Kinga

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 17.07.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Edyta Górniak przyjaźni się ze słynnym dyktatorem mody! Zazdrościcie jej zdjęcia ze Stefano Gabbana?
Edyta Górniak przyjaźni się ze słynnym ...

Edyta Górniak pochwaliła się fotografią z pokazu słynnego duetu Dolce&Gabbana. Piosenkarka nie tylko na żywo widziała stroje jednej z najważniejszych światowych marek, ale też sfotografowała się z samym Stefano Gabbana! Zazdrościcie ...

EDYTA GÓRNIAK jak figura woskowa na okładce Grazi!
EDYTA GÓRNIAK jak figura woskowa na ...

Edyta Górniak pojawiła się na okładce magazynu Grazia w związku z tragedią, która dotyczy jej byłego męża, Dariusza K. Jednak największą uwagę zwraca wyretuszowane zdjęcie wokalistki. Graficy po raz kolejny przesadzili z ...