szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Edyta Górniak rozczarowana swoim występem w finale X Factor 2013

EDYTA GÓRNIAK niezadowolona z duetu z Klaudią Gawor!

Edyta Górniak i Klaudia Gawor podbiły serca widzów X Factor, kiedy w finale zaśpiewały wspólnie List. Klaudia wygrała X Factor 2013, a Edyta Górniak... narzeka na swój występ! Dlaczego jest tak niezadowolona?

Tagi: duet gorniak gawor, edyta gorniak, edyta gorniak klaudia gawor, edyta górniak, final x factor, gorniak x factor, górniak edyta, klaudia gawor, x factor, x factor 2013 wideo

EDYTA GÓRNIAK niezadowolona z duetu z Klaudią Gawor!

Edyta Górniak i Klaudia Gawor w trakcie finału X Factor 26.05.2013

fot: TVN

Wspólny występ Edyty Górniak i Klaudii Gawor w finale X Factor 2013 okazał się tym najlepszym. Klaudia wygrała trzecią edycję programu, nie kryjąc łez wzruszenia, a Edyta... zaczęła narzekać.

Zebrałyśmy z Klaudią naprawdę wspaniałe opinie, a teraz z drugiej strony, ja państwu powiem... Ja jestem na siebie wściekła... (śmiech). Ja nie dałam tego, co chciałam. Oczywiście, jak zwykle. I nie dlatego, że się nie starałam. Po prostu byłam tak skoncentrowana na tym, żeby Klaudii się udało. Miałyśmy różne próby wczoraj i takie lepsze i gorsze wersje moim zdaniem - wspomina Edyta. Górniak dodaje, że była tak skoncentrowana na występie Klaudii, że nie potrafiła się skupić na tym, co sama robiła na scenie. Na razie nie będę tego oglądać, żeby nie wkurzać się na siebie jeszcze bardziej - żartuje artystka.

Niezależnie od oceny Górniak, ten występ opłacił się jednej i drugiej wokalistce. Edyta miała okazję przypomnieć o sobie milionom widzów X Factor, a Klaudia Gawor cieszy się z kontraktu płytowego, samochodu i 100.000 złotych. Opłacało się zatem!

Zobacz: Klaudia Gawor na castingu do X Factor 2013:
Zdjęcia: TVN

Publikacja: 28.05.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Stylizacje z finału X Factor: Top 5 najlepszych looków
Stylizacje z finału X Factor: Top ...

Finał X Factor dostarczył nam nie tylko emocji i wzruszeń, ale też sporo modowych inspiracji. Gwiazdy show jak zawsze prezentowały się pięknie, a Marta Bijan czy Anna Tacikowska udowodniły, że są nie ...