szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Edyta Górniak ODBIERZE Dariuszowi K. prawa do opieki nad synem?!

Edyta Górniak apeluje o okazanie szacunku jej byłemu mężowi Dariuszowi K., który prowadził samochód pod wpływem narkotyków i zabił 63-letnią kobietę na pasach. Ale czy zdecyduje się odebrać mu prawa do opieki nad synem?

Tagi: Dariusz K, edyta górniak, syn edyty górniak

edyta górniak, dariusz krupa, były mąż edyty górniak

fot: WBF

Tragiczny wypadek Dariusza K., byłego męża Edyty Górniak, wstrząsnął polskimi mediami. Wiadomo, że muzyk prowadził samochód pod wpływem narkotyków i zabił 63-letnią kobietę na pasach. Edyta Górniak dopiero po kilku dniach skomentowała całą sprawę, bo według medialnych informacji, najpierw pojechała do swojego i Dariusza K. syna Allana na Mazury, żeby poinformować go o strasznym wydarzeniu.

Przeczytaj także: Edyta Górniak komentuje WYPADEK Dariusza K!

W swoim oświadczeniu Edyta Górniak apeluje o okazanie szacunku jej byłemu mężowi. Nie jest jednak tajemnicą, że od dawna stosunki między byłymi małżonkami są bardzo napięte. Oboje wiele razy oczerniali się na łamach prasy. Wobec tego portal Pudelek.pl podejrzewa, że Edyta Górniak może chcieć odebrać Dariuszowi K. prawa do opieki nad synem.

Ewentualne zmiany, modyfikacje czy obostrzenia w zakresie opieki nad dzieckiem reguluje przesłanka "dobra dziecka", którą sądy kierują się w pierwszej kolejności. Zgodnie z art. 107 Kodeksu Rodzinnego i Opiekuńczego, jeżeli władza rodzicielska przysługuje obojgu rodzicom żyjącym w rozłączeniu, sąd opiekuńczy może ze względu na dobro dziecka określić sposób jej wykonywania - poprzez powierzenie jej jednemu z rodziców, ograniczając władzę drugiego do określonych tylko obowiązków i uprawnień względem dziecka - powiedział adwokat Marcin Jaworski w rozmowie z Pudelkiem.

Edyta Górniak musiałaby wykazać przed sądem, że dobro dziecka jest zagrożone przez daną osobę. Myślicie, że gwiazda zdecyduje się na ten krok?

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI TRENDAMI, PLOTKAMI? POLUB NAS NA FACEBOOKU!

Autor: Kinga

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 18.07.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Edyta Górniak przyjaźni się ze słynnym dyktatorem mody! Zazdrościcie jej zdjęcia ze Stefano Gabbana?
Edyta Górniak przyjaźni się ze słynnym ...

Edyta Górniak pochwaliła się fotografią z pokazu słynnego duetu Dolce&Gabbana. Piosenkarka nie tylko na żywo widziała stroje jednej z najważniejszych światowych marek, ale też sfotografowała się z samym Stefano Gabbana! Zazdrościcie ...

EDYTA GÓRNIAK jak figura woskowa na okładce Grazi!
EDYTA GÓRNIAK jak figura woskowa na ...

Edyta Górniak pojawiła się na okładce magazynu Grazia w związku z tragedią, która dotyczy jej byłego męża, Dariusza K. Jednak największą uwagę zwraca wyretuszowane zdjęcie wokalistki. Graficy po raz kolejny przesadzili z ...