szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Edyta Górniak przyjaźni się ze słynnym dyktatorem mody! Zazdrościcie jej zdjęcia ze Stefano Gabbana?

Edyta Górniak pochwaliła się fotografią z pokazu słynnego duetu Dolce&Gabbana. Piosenkarka nie tylko na żywo widziała stroje jednej z najważniejszych światowych marek, ale też sfotografowała się z samym Stefano Gabbana! Zazdrościcie Edycie? My trochę tak...

Tagi: edyta górniak, edyta górniak i Stefano Gabbana, edyta górniak we włoszech

Edyta Górniak przyjaźni się ze słynnym dyktatorem mody! Zazdrościcie jej zdjęcia ze Stefano Gabbana?

fot: Edyta Górniak Oficjalny Fanpage Facebook

Swoje zdjęcia z najsławniejszymi ludźmi showbiznesu często prezentują takie Polki jak Anja Rubik czy Joanna Przetakiewicz. Obie wiodą światowe życie, a jachty, luksus i imprezy z ludźmi z pierwszych stron gazet to ich codzienność. Okazuje się, że do elitarnego grona należy też Edyta Górniak!

Piosenkarka pochwaliła się zdjęciem z samym Stefano Gabbana, które zrobiła podczas pokazu męskiej kolekcji marki Dolce&Gabbana. MAGIC NIGHT... First Men's Haute Couture D&G in Milan!! Me and my Dear Friend, Stefano Gabbana ... - napisała gwiazda na swoim Facebooku. Nie wiemy od jak dawna Edyta nazywa jednego z najsłynniejszych projektantów swoim przyjacielem, ale jesteśmy pod ogromnym wrażeniem - nie tylko znajomości z taką osobowością, ale też tego, jak na pokazie wyglądała wokalistka!

Czerwona, krótka sukienka o gorsetowej górze pochodzi z kolekcji Łukasza Jemioła. Górniak pojawiła się już w niej na rozdaniu Wiktorów, więc wyraźnie bardzo lubi tę kreację. Wcale nas to nie dziwi - w czerwonej, dziewczęcej sukience piosenkarka wygląda olśniewająco!

ZOBACZ TEŻ: Czy Edyta Górniak jest BISEKSUALNA?! Znamy odpowiedź! >>>


Autor: J.M.

Zdjęcia: Edyta Górniak Oficjalny Fanpage Facebook

Publikacja: 02.09.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
EDYTA GÓRNIAK jak figura woskowa na okładce Grazi!
EDYTA GÓRNIAK jak figura woskowa na ...

Edyta Górniak pojawiła się na okładce magazynu Grazia w związku z tragedią, która dotyczy jej byłego męża, Dariusza K. Jednak największą uwagę zwraca wyretuszowane zdjęcie wokalistki. Graficy po raz kolejny przesadzili z ...