szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Edyta Górniak radzi, żeby odizolować Dodę?

Edyta Górniak skomentowała bójkę Dody i Agnieszki Szulim! Na Facebooku zamieściła wpis, w którym razi, żeby izolować osoby, które nie potrafią się odpowiednio zachować. Czas najwyższy, abyśmy izolowali z życia publicznego tych, którzy naruszają nie tylko granice dobrego smaku, właściwego zachowania, ale i podstawowe dobra człowieka, jak jego nietykalność. Moim zdaniem nadszedł już czas na zmianę - napisała Edyta Górniak na Facebooku.

Tagi: Doda, Doda pobiła Szulim, edyta górniak, edyta górniak o dodzie

Edyta Górniak i Doda

fot: WBF

Bójka Dody i Agnieszki Szulim budzi coraz większe emocje. Coraz więcej znanych osób, gwiazd czy dziennikarzy komentuje tę sprawę i nie ukrywa swojego oburzenia zachowaniem Dody.

Karolina Korwin Piotrowska wytknęła Dodzie chamstwo i bezczelność. Dorota Wróblewska podkreśliła, że nigdy nie zaprosi Dody na żadne organizowane przez siebie wydarzenie i nigdy już o niej nie napisze. Teraz sprawę komentuje Edyta Górniak, chociaż w swoim wpisie nie wymienia Dody z imienia. Jednak wyraźnie nawiązuje do ostatniego wydarzenia:

Przeczytaj więcej o bójce Dody i Agnieszki Szulim

Czas najwyższy, abyśmy izolowali z życia publicznego tych, którzy naruszają nie tylko granice dobrego smaku, właściwego zachowania, ale i podstawowe dobra człowieka, jak jego nietykalność. Moim zdaniem nadszedł już czas na zmianę.

To moment i czas na rzeczywiste potępienie, odrzucenie i ostracyzm, szczególnie w życiu publicznym, będącym przecież wzorcem dla młodego pokolenia - tych osób, które nie potrafią postępować w sposób zgodny z wartościami i zasadami, w sposób cywilizowany.
Tych osób, które wyrazem desperacji dla swojej widoczności, potrafią narażać innych na niebezpieczeństwo i promować agresję

Zgadzacie się z Edytą Górniak?

Autor: Kinga

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 15.02.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Doda komentuje wypadek Dariusza K.
Doda komentuje wypadek Dariusza K.

Doda zabrała głos w sprawie tragicznego wypadku spowodowanego przez Dariusza K., który prowadził samochód pod wpływem narkotyków i zabił 63-letnią kobietę na pasach.

Z cyklu Na ściance: DODA NA WOJENNEJ ŚCIEŻCE
Z cyklu Na ściance: DODA NA ...

Niezbadane i kręte są dróżki, po jakich stąpają organizatorzy eventów. Trudno nam, maluczkim, pojąć ich wybory i decyzje, albowiem nie dorastamy im do kostek, a nasze przyciężkawe koncypowanie nie nadąża za podniebnym ...