szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Edyta Górniak szybko zareagowała na informacje o wypadku Dariusza K.

Edyta Górniak do tej pory oficjalnie nie skomentowała informacji o wypadku Dariusza K., swojego byłego męża. Ale za to błyskawicznie zareagowała.

Tagi: były mąż edyty górniak, Dariusz K, edyta górniak

edyta górniak, dariusz krupa, były mąż edyty górniak

fot: WBF

Wypadek Dariusza K., byłego męża Edyty Górniak, wstrząsnął całą Polską. Muzyk prowadził samochód pod wpływem narkotyków i zabił na pasach 63-letnią kobietą. Grozi mu nawet do 12 lat więzienia, a teraz trafił do aresztu na 3 miesiące.

Przeczytaj także: Dariusz K. odpowie za umyślne spowodowanie wypadku. Były mąż Górniak zabił kobietę na pasach!

Od momentu pojawiania się informacji na temat wypadku Dariusza K. wszyscy zastanawiali się, czy całą sprawę skomentuje Edyta Górniak. Nie jest w końcu tajemnicą, że między gwiazdą a jej byłym mężem już od dawna są bardzo napięte stosunki. Na razie Edyta Górniak nie skomentowała wydarzeń ostatnich dni, ale zrobiła to jej asystentka na łamach Super Expressu.

Edyta na wieść o tym, że Darek spowodował wypadek, od razu pojechała do Allana na Mazury, gdzie przebywa z dziadkiem. Pojechała go wspierać i być z nim. Na razie będzie tam przez jakiś czas - powiedziała Anna Alexandrowicz.

Według Super Expressu, Edyta Górniak postanowiła powiedzieć synowi prawdę na temat wypadku jego ojca. Nie chce, żeby Allan poznał prawdę przez medialne doniesienia.

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI TRENDAMI, PLOTKAMI? POLUB NAS NA FACEBOOKU!

Autor: Kinga

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 16.07.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Edyta Górniak przyjaźni się ze słynnym dyktatorem mody! Zazdrościcie jej zdjęcia ze Stefano Gabbana?
Edyta Górniak przyjaźni się ze słynnym ...

Edyta Górniak pochwaliła się fotografią z pokazu słynnego duetu Dolce&Gabbana. Piosenkarka nie tylko na żywo widziała stroje jednej z najważniejszych światowych marek, ale też sfotografowała się z samym Stefano Gabbana! Zazdrościcie ...

EDYTA GÓRNIAK jak figura woskowa na okładce Grazi!
EDYTA GÓRNIAK jak figura woskowa na ...

Edyta Górniak pojawiła się na okładce magazynu Grazia w związku z tragedią, która dotyczy jej byłego męża, Dariusza K. Jednak największą uwagę zwraca wyretuszowane zdjęcie wokalistki. Graficy po raz kolejny przesadzili z ...