szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Edyta Herbuś jako OFIARA operacji plastycznych! Zagraniczny portal pomylił gwiazdy

Edyta Herbuś została ofiarą operacji plastycznych! Na szczęście jej fani nie muszą się martwić, bo to zwykła pomyłka. Sprawdź, z kim Edyta Herbuś została pomylona!

Tagi: edyta herbuś, Michaela Romanini, Michaela Romanini demotywator, operacje plastyczne

herbuś

fot: WBF

Edyta Herbuś właśnie poznała moc działania Demotywatorów. Jakiś czas temu jej zdjęcie znalazło się na stronie w zestawieniu z włoską gwiazdą, Michaelą Romanini. Celebrytka jest skuteczną antyreklamą operacji plastycznych, ale twórca demotywatora zobaczył w niej podobieństwo do Edyty Herbuś.

Co ciekawe, dziennikarze zagranicznego portalu RadarOnline.com uznali, że demotywator jest wiarygodnym źródłem informacji i zamieścili zdjęcie Edyty Herbuś obok obecnej fotografii Michaeli Romanini w rankingu najgorszych efektów operacji plastycznych! Tym samym Edyta Herbuś stała się znana jako naturalna wersja Włoszki przed operacjami.

Przeczytaj więcej o Edycie Herbuś

Podejrzewamy, że Edyta Herbuś nie pogardziłaby sławą poza granicami Polski, ale prawdopodobnie nie o taką rozpoznawalność mogłoby jej chodzić... Na szczęście są też plusy tej sytuacji - być może nasza gwiazda nigdy nie zdecyduje się na poprawianie swojej urody, by rzeczywiście nie przeistoczyć się w  Michaelę Romanini.

Autor: Kinga

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 05.06.2014, Aktualizacja:

Zobacz również