szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Edyta Herbuś o operacjach plastycznych opowiada blogerkom

Edyta Herbuś o operacjach plastycznych. Aktorka jest ich przeciwniczką!

Edyta Herbuś dołączyła do grona gwiazd, które w krytyczny sposób odnoszą się do operacji plastycznych. Początkująca aktorka stwierdziła, że sztuczna twarz uniemożliwiłaby jej wykonywanie zawodu. Teraz czekamy na odpowiedź zwolenniczek chirurgicznych ingerencji!

Tagi: edyta herbuś, Edyta Herbuś operacje plastyczne, gwiazdy i operacje plastyczne, sablewska operacje plastyczne

Edyta Herbuś o operacjach plastycznych. Aktorka jest ich przeciwniczką!

Edyta Herbuś o operacjach plastycznych opowiada blogerkom

fot: WBF

Operacje plastyczne wśród gwiazd, aktorek i celebrytek są już na porządku dziennym. Zdarzają się nawet sytuacje, że producenci zabraniają kolejnych ingerencji chirurgicznych ze względu na fakt, że twarze aktorek stają się nieruchome i o żadnej grze aktorskiej nie może być mowy. Taki zakaz otrzymała między innymi Nicole Kidman, o czym było głośno w mediach.

Nasze polskie gwiazdki równie często korzystają z pomocy chirurga i nie zawsze wychodzi im to na dobre. O kontrowersyjnych poprawkach można powiedzieć wiele i jak się okazuje temat ten poruszyły dwie młode blogerki KA-VOX. Zdecydowały się one zapytać popularne celebrytki i aktorki o ich zdanie na temat operacji plastycznych. Ciekawa okazuje się wypowiedź Edyty Herbuś, która stwierdziła, że sztuczna twarz uniemożliwiłaby jej wykonywanie zawodu aktorskiego:

Planuję uprawiać dalej zawód, który wybrałam sobie już dawno. Chcę tańczyć, chcę być aktorką, więc uważam, że wszystko co nas kształtuje w taki naturalny sposób jest jak najbardziej pożądane. Sztuczna, nieruchoma twarz uniemożliwiłaby mi wykonywanie zawodu, więc to jest kolejny argument ku temu, żeby jednak z tego nie korzystać i żeby innymi sposobami dbać o siebie. Jeśli się prowadzi zdrowy i aktywny tryb życia, to jest to najlepszy upiększacz moim zdaniem i dopóki mi się to udaje, to z tego korzystam. Sądzicie, że aktorka za 10 lat nadal będzie tego samego zdania?

Zobacz też: Sekrety MIRANDY KERR na idealną figurę. Sprawdź co je modelka, aby zachować idealną figurę! >>>

A jaka jest opinia popularnych blogerek KA-VOX na temat operacji plastycznych? Postanowiliśmy ich o to zapytać. Zobaczcie co nam odpowiedziały:

Patrycja Poterańska: Uważam, że nie ma nic złego w poprawianiu swojej urody. Każdy z nas ma kompleksy, więc jeśli ktoś miałby się czuć lepiej poprawiając jakiś defekt , to czemu nie? Smutne jest to, że tak wiele osób, ewidentnie korzystających z usług chirurga plastycznego, wypiera się tego. Po to medycyna estetyczna rozwinęła się (i ciągle się rozwija), aby ludzie mogli z niej korzystać. Bądźmy realistami – 80% ludzi z show biznesu coś sobie poprawia – bez znaczenia czy są to drobne zmiany jak np. redukcja zmarszczek, czy też zmiana...a może lepiej – wymiana całej twarzy. Osoba, która ma usta jak po ugryzieniu osy, twierdząca, że takie cuda sprawił nowy błyszczyk „L'Oreal" jest w moim mniemaniu śmieszna. Ja mam dopiero 21 lat, więc nie muszę chyba nic poprawiać. Skąd mam jednak wiedzieć, jak będzie za 10-20 lat? Jeśli uznam, że jest taka potrzeba, to być może skorzystam.

Karolina Stęclik: Mam ogromny dystans do siebie, a ze swoimi ewentualnymi kompleksami staram się przyjaźnić. Póki co, nie straszę ich chirurgiem plastycznym. Być może kiedyś na mojej twarzy pojawi się zmarszczka, która będzie spędzać mi sen z powiek i zdecyduję się na usunięcie jej. Na całe szczęście, póki co, nie mam takich zmartwień. Nie uważam jednak, żeby medycyna estetyczna była czymś złym. Wręcz przeciwnie. Zachęcam do korzystania z niej, jeśli tylko ma to komuś w jakikolwiek sposób pomóc. Ważne moim zdaniem jest, żeby nie przesadzić . Wszystko musi mieć umiar, także ingerencja chirurga plastycznego w nasze ciało i urodę. Faktem jest, że w dzisiejszych czasach z każdej kobiety można 'zrobić" Angeline Jolie, ale po co? Chyba nie o to chodzi, żebyśmy wszystkie wyglądały tak samo (szczególnie, że Brad jest tylko jeden). A w polskim showbiznesie znane panie, coraz bardziej upodabniają się do siebie. Te same usta, te same nosy... Wydaje mi się, że przyczyną nie jest ani wspólna krew, ani używanie tych samych kosmetyków. Aż strach pomyśleć, co będzie za kilka lat...


Autor: MT

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 14.12.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...

Mgiełka do włosów Sun Balance
Mgiełka do włosów Sun Balance

Wakacje, morze, wiatr we włosach – jest nam cudownie ale… co z naszymi kosmykami? Niestety nasze włosy nie kochają słońca tak samo jak my. Promieniowanie UV niszczy zawartą w nich melaninę powodując odbarwienia ...

Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli tropiki Południowej Ameryki
Tutti Frutti Papaja & Tamarillo czyli ...

Niebiańska słodycz papaji połączona z beztroską tamarillo to argentyńsko-meksykańska propozycja Tutti Frutti na podróż do Ameryki Południowej w zaciszu własnej łazienki.  Na egzotyczne wakacje w wersji instant będziemy mogli wybrać się także ...