szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Eliza jest w ciąży z Trybsonem?

Eliza i Trybson mają dziecko? Jest oficjalny komentarz MTV

Eliza jest w ciąży z Trybsonem - tą informacja zaskoczył wczoraj portal Pudelek.pl. Fani Warsaw Shore pytają, czy to prawda, że Trybson i Eliza spodziewają się dziecka. Stacja MTV odpowiada.

Tagi: dziecko trybsona i elizy, eliza w ciąży z trybsonem, trybson, warsaw shore

Trybson ma dziecko z Elizą

Eliza jest w ciąży z Trybsonem?

fot: Materiały Prasowe

Eliza jest w ciąży z Trybsonem? Od wczoraj wszyscy fani Warsaw Shore zastanawiają się, czy doniesienia o dziecku Trybsona i Elizy są prawdziwe. Przypomnijmy, że 20 marca na Pudelku pojawiła się news o tym, że Trybson będzie miał dziecko z Elizą. Według doniesień portalu oboje mieli podjąć decyzję o rezygnacji z udziału w drugiej edycji show. Szok i niedowierzanie!

Czy Eliza rzeczywiście jest w ciąży z Trybsonem? Stacja MTV, w której emitowany jest program, komentuje:

Nie potwierdzam, ani nie zaprzeczam jeśli chodzi o doniesienia o ciąży Elizy. Jeśli ktoś chce poznać odpowiedź na to pytanie to mogę tylko zaprosić przed telewizory, gdy drugi sezon "Warsaw Shore" będzie emitowany na MTV - powiedziała serwisowi AfterParty.pl Agnieszka Odachowska, communications manager Viacom International Media Networks.

Czy to oznacza, że Trybson i Eliza jednak pojawią się w drugiej edycji Warsaw Shore?

Zobacz więcej newsów o ciąży Trybsona i Elizy>>>

Autor: JW

Zdjęcia: Materiały Prasowe

Publikacja: 21.03.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Trybson i Eliza w szkole rodzenia: Trybson pozuje z ciężarną Elizą!
Trybson i Eliza w szkole rodzenia: ...

Trybson po raz kolejny pozuje z ciężarną Elizą! Szczęśliwa para z Warsaw Shore pochwaliła się zdjęciem po pierwszych zajęciach w szkole rodzenia. Zobaczcie, jak kwitnie miłość Trybsona i Elizy!

Eliza w ciąży z Trybsonem?! Przez dziecko para chce odejść z Warsaw Shore!
Eliza w ciąży z Trybsonem?! Przez ...

Eliza z Warsaw Shore jest w ciąży z Trybsonem, Trybosn będzie miał dziecko z Elizą - media huczą od doniesień na temat ciąży Elizy. Fani Warsaw Shore są w szoku! Para ma zrezygnować ...

Piankowe wybawienie na letnie upały – serum Bioxsine
Piankowe wybawienie na letnie upały – ...

Latem nasze włosy wystawione zostają na ciężką próbę. Z jednej strony upał i wzmożone promieniowanie UV, które może parzyć cebulki naszych włosów. Z drugiej strony często narastający w tym okresie problem ich ...