szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Wybierz swoją ulubioną okładkę z Rihanną!

ELLE UK: RIHANNA chce mieć dziecko z CHRISEM! Co jeszcze piosenkarka zdradza w wywiadzie dla brytyjskiego ELLE?

W najnowszym numerze Elle UK na kwiecień 2013 będzie można zobaczyć przepiękną sesję zdjęciową Rihanny. W wywiadzie dla brytyjskiego Elle RiRi zdradza, że chciałaby mieć dziecko ze swoim chłopakiem Chrisem Brownem. Numer pojawi się w sklepach już 6 marca 2013, w dwóch okładkach do wyboru. Chcesz wiedzieć, co jeszcze Rihanna powiedziała w wywiadzie dla Elle UK?

Tagi: chris brown, chris brown i rihanna, Elle, Elle magazyn, ELLE miesięcznik, elle uk, okładka elle uk, rihanna, rihanna 777, rihanna chce mieć dziecko, rihanna chris brown, rihanna dziecko

ELLE UK: RIHANNA chce mieć dziecko z CHRISEM! Co jeszcze piosenkarka zdradza w wywiadzie dla brytyjskiego ELLE?

Dwie okładki kwietniowego Elle UK z Rihanną! Już 6 marca 2013 będziesz mogła wybrać swoją okładkę :)

fot: facebook.com/ELLEuk

Już 6 marca 2013 na okładce brytyjskiego Elle pojawi się słynna piosenkarka i młoda projektantka Rihanna. Fani Riri będą mieli do wyboru dwie okładki ze swoją ulubioną gwiazdą. W wywiadzie dla magazynu Rihanna zdradza też, że bardzo chciałaby mieć dziecko ze swoim chłopakiem Chrisem Brownem. Chcesz wiedzieć, co jeszcze powiedziała RiRi w wywiadzie dla Elle UK?

Sesja do brytyjskiego Elle wykonana została w Paryżu, w czasie trasy koncertowej 777. W obiektywie Mariano Vivanco Rihanna pozuje w monochromatycznych, biało-czarnych stylizacjach. Część ubrań wykorzystanych podczas sesji pochodzi z najnowszej kolekcji Louis Vuitton. Ubrania słynnego projektanta piosenkarka zestawiła ze swoimi własnymi projektami, ubraniami zaprojektowanymi dla River Island na wiosnę lato 2013.

W wywiadzie, którego Rihanna udzieliła Markowi Allenowi dla Elle UK zdradza, że marzy o dziecku. Oczywiście piosenkarka chciałaby, żeby ojcem dziecka był jej obecny chłopak, Chris Brown. Czy RiRi jest już gotowa do macierzyństwa? Co na temat dzieci myśli Chris? Przeczytacie w wywiadzie dla Elle UK, który w kioskach ukaże się 6 marca 2013.

RiRi już wybrała swoją ulubioną okładkę, którą umieściła na oficjalnym profilu, facebook.com/rihanna. A tobie, która okładka bardziej przypadła do gustu?

Okładka Elle z Rihanna

Autor: Monika P.

Zdjęcia: facebook.com/ELLEuk

Publikacja: 01.03.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Rihanna z dzieckiem. Nowe zdjęcia wokalistki z siostrzenicą!
Rihanna z dzieckiem. Nowe zdjęcia wokalistki ...

Rihanna po raz kolejny opublikowała na Instagramie zdjęcia z dzieckiem. Wokalistka jest wyraźnie zakochana w swojej siostrzenicy, a jak donoszą tabloidy istnieje możliwość, że gwiazda adoptuje dziecko! Zobaczcie najnowszą porcję zdjęć Rihanny ...