szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
NATALIA SIWIEC w Enjoy the View <3 Natalia już od 9 lutego!

ENJOY THE VIEW <3 NATALIA: Natalia Siwiec o reality show w VIVA Polska. Napisze książkę!

Natalia Siwiec opowiedziała nam o swoim najnowszym programie Enjoy the view <3 Natalia. Co zobaczymy w reality show stacji VIVA Polska? Natalia przyznaje, że pokaże wszystko. Zdradza też, że planuje napisać książkę!

Tagi: enjoy the view <3 natalia, natalia show viva, Natalia Siwiec, natalia siwiec reality show

ENJOY THE VIEW <3 NATALIA: Co pokaże Natalia Siwiec w Vivie?

Spotkaliśmy się z Natalią Siwiec, by porozmawiać o jej reality show Enjoy the view <3 Natalia. Przeczytajcie co nam opowiedziała!

Co zobaczymy w programie Enjoy the view <3 Natalia?

Natalia Siwiec:Zobaczymy bardzo normalne rzeczy, czyli moje życie z mężem, moich rodziców (udało mi się ich namówić), moją siostrę, znajomych. Właśnie moje normalne życie, moje najbliższe osoby.

Co cię skłoniło do udziału w programie?

Chęć przygody, chęć przeżycia czegoś zupełnie innego. Jestem strasznie pazerna na życie, na tworzenie czegoś. To była możliwość, żeby zrobić coś fajnego, coś śmiesznego, co zostanie już na zawsze gdzieś zapisane. Ciekawiło mnie też jak kręcone są duże produkcje.

Nie przeszkadzała ci obecność kamer w domu?

Przeszkadzała i to bardzo! Byłam cały czas zdenerwowana, chodziłam wkurzona i bałam się, że będzie to widać. Wstawałam rano i już byłam zdenerwowana, od samego rana, ale na szczęście w programie nic nie widać. Bałam się, że się wyda, że mam takie humory! (śmiech) Najbardziej z ekipy telewizyjnej w naszym domu cieszył się mój piesek Gucio. Wszyscy go głaskali i się z nim bawili, był maskotką nas wszystkich i bardzo mu się to podobało!

Czy zdarzyły się jakieś sytuacje, które cię zaskoczyły?

Jeżeli pojawia się kamera to zawsze jest coś takiego, że np. człowiek nie przeklina, tak jak by był u rodziców. Zazwyczaj jakimś cudem to się udaje (śmiech). Ale w jednym momencie zostałam doprowadzona do takiego stanu, że zaczęłam strasznie przeklinać no i to też zobaczymy w programie.

W Enjoy the view <3 Natalia pojawiasz się razem z mężem. To była wasza wspólna decyzja?

Mariusz miał pewne obawy, ma pracę taką, a nie inną... Nie wiedział, jak jego współpracownicy zareagują na to, że jest w telewizji i jeszcze w programie rozrywkowym i się tam wygłupia. Ale czego się nie robi dla miłości (śmiech). Mariusz często był ze mną fotografowany, teraz zaczął się też wypowiadać, więc to jest spora zmiana.

Skąd nazwa programu?

To jest dosyć skomplikowane. Nazwa przez to, że Viva nie jest polską stacją i stwierdziliśmy, że tytuł powinien być amerykański. Pierwszy pomysł to właśnie enjoy the view, ja mam zresztą taki tatuaż w intymnym miejscu. Na początku nie byłam zachwycona, że wszyscy będą kojarzyć to z moim tatuażem, ale ta nazwa okazała się najfajniejsza i została.

Po nakręceniu reality show brakuje ci kamer w domu?

Nie, broń Boże! Dzisiaj jak wspominam cały ten czas, to było bardzo fajnie, ale wreszcie odetchnęłam z ulgą. Nie wiem czy chciałabym kolejnej edycji, muszę zobaczyć końcowy efekt.

Czy w Enjoy the view <3 Natalia zobaczymy też jak dbasz o swoją urodę?

Niestety to nie będzie pokazane. Wczoraj myślałam o tym całą noc, żeby napisać książkę czy nakręcić format, w którym pokaże jak dbam o siebie. W programie nie wypadłoby fajnie, jakbym 20 minut leżała w maseczce z marchewki. Tam się zresztą tyle rzeczy działo, że podczas kręcenia nie miałam zupełnie czasu dla siebie. Jak skończyliśmy od razu zaczęłam spędzać czas u kosmetyczek. Przecież nie pójdę zrobić kwasów podczas programu, żeby potem chodzić tydzień z łuszczącą się skórą (śmiech).

Jeśli chcecie przekonać się jak wygląda życie Natalii i jej męża Janusza, oglądajcie program Enjoy the view <3 Natalia już od 9 lutego w telewizji Viva.Autor: J.M.

Publikacja: 29.01.2014, Aktualizacja:

Zobacz również