szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

EWA CHODAKOWSKA planuje ciążę? Trenerka w ciągu dwóch lat chce być mamą!

Ewa Chodakowska w ciągu najbliższych kilku lat planuje zostać mamą. Trenerka wyznała w jednym z magazynów, że rozmawia z mężem na ten temat i on nie może się już doczekać. Gwiazda fitnessu planuje być aktywną mamą, zobaczcie co mówi na ten temat!

Tagi: ciąże gwiazd, ewa chodakowska, EWA CHODAKOWSKA ciąża

EWA CHODAKOWSKA planuje ciążę? Trenerka w ciągu dwóch lat chce być mamą!

fot: mat. prasowe

Ewa Chodakowska do tej pory była skupiona wyłącznie na swojej karierze, a niedawno udało jej się pobić rekord Guinnessa. Najpopularniejsza polska trenerka zorganizowała największy na świecie trening na świeżym powietrzu. Dzięki temu celebrytka może odnotować kolejny wielki sukces na swoim koncie.

Jednak już od jakiegoś czasu Ewa Chodakowska coraz częściej wspomina o macierzyństwie, do którego namawia ją również jej mąż, Lefteris Kavoukis. Trenerka przyznała, że coraz częściej o tym rozmawiają i myśli, że w ciągu dwóch, maksymalnie trzech lat chciałaby zajść w ciążę.

Zobacz też Intensywny trening z Ewą Chodakowską: 4 ćwiczenia w 4 minuty! >>>>>

Trenerka również w ciąży na zamiar pozostać aktywna. Jak sama mówi w wywiadzie dla tygodnika Gwiazdy: Dla kobiety w ciąży najważniejsze jest przecież, by dziecko urodziło się w prawidłowy sposób i było zdrowe i silne. Będę na pewno aktywna, bo nie wyobrażam sobie innego trybu życia. Kobiety, które na co dzień są aktywne, powinny w ciąży kontynuować swoją pracę już nie tak intensywnie, ale na tyle, na ile lekarz pozwoli.

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI TRENDAMI, PLOTKAMI? POLUB NAS NA FACEBOOKU!

poprzedni
nastepny
ewa-chodakowska (1)
Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: MT

Zdjęcia: mat. prasowe

Publikacja: 05.07.2014, Aktualizacja:

Zobacz również
Ewa Chodakowska radzi, co robić, by mieć lepszy seks
Ewa Chodakowska radzi, co robić, by ...

Ewa Chodakowska to dla wielu kobiet nie tylko trenerka, ale również mentorka i doradczyni życiowa. Trenerka wszystkich Polek stara się zapewnić swoim fankom kompleksową pomocy i udziela im rad na wiele tematów ...

EWA CHODAKOWSKA pochwaliła się butami od Prady!
EWA CHODAKOWSKA pochwaliła się butami od ...

Ewa Chodakowska oprócz sportowych ubrań często prezentuje się w eleganckich zestawach od polskich i zagranicznych projektantów. Tym razem trenerka pochwaliła się butami od Prady na niebotycznie wysokim obcasie! Jak Wam się podoba ...