szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Ewa Chodakowska wzięła ślub kościelny - jak wyglądał?

EWA CHODAKOWSKA po ślubie! Jak wyglądał ślub Chodakowskiej?

Ewa Chodakowska wreszcie po ślubie! Trenerka wzięła ślub ze swoim wybrankiem serca! Jak wyglądała w tym wielkim dniu oraz gdzie urządziła swoje wesele? Znamy odpowiedź!

Tagi: ewa chodakowska, ewa chodakowska ceremonia ślubna, ewa chodakowska po ślubie, ewa chodakowska ślub, ewa chodakowska ślub kościelny, ślub ewy chodakowskiej

EWA CHODAKOWSKA po ślubie! Jak wyglądał ślub Chodakowskiej?

Ewa Chodakowska wreszcie po ślubie! Trenerka wzięła ślub ze swoim wybrankiem serca! Jak wyglądała w tym wielkim dniu oraz gdzie urządziła swoje wesele? Znamy odpowiedź!

Ślub Ewy Chodakowskiej odbył się 25 września 2013 roku. Kilka tygodni wcześniej trenerka wszystkich Polek wzięła ślub cywilny w Sanoku. Do ślubu kościelnego poszła w kreacji przygotowanej specjalnie dla niej przez markę La Mania. Jak wyglądała Chodakowska w swoim wielkim dniu?

Trenerka postawiła na prostotę - nie lubi przepychu jaki często króluje na polskich weselach. Jak powiedziała w rozmowie z Vivą:  Nie mieliśmy w planach "wielkiego greckiego wesela", ale kameralne przyjęcie. Na nasz ślub kościelny, który odbył się trzy tygodnie później (po pokazie La Manii - przyp. red.) w Warszawie, zaprosiliśmy 80 osób zarówno z Grecji, jak i Polski. Wspólnie z mężem zdecydowaliśmy się, że zbierzemy wokół siebie najbliższą rodzinę, wiernych przyjaciół, ale też i osoby nowo poznane, które były tym trochę zaskoczone. Oprawą ślubu kościelnego i wesela zajęła się firma organizująca eventy - mówi Chodakowska. Zwieńczeniem uroczystości kościelnej był obiad w restauracji, podczas którego zaśpiewała grecka piosenkarka Amaryllis. Świadkową Ewy została jej przyjaciółka - Monika.

Ślub odbył się w obrządku mieszanym, a państwo młodzi składali sobie przysięgę w języku angielskim. Organizacją wesela zajęła się specjalna firma organizująca wesela, a jednym wymaganiem pary był tort czekoladowy.

Autor: kobi

Publikacja: 26.09.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Ewa Chodakowska radzi, co robić, by mieć lepszy seks
Ewa Chodakowska radzi, co robić, by ...

Ewa Chodakowska to dla wielu kobiet nie tylko trenerka, ale również mentorka i doradczyni życiowa. Trenerka wszystkich Polek stara się zapewnić swoim fankom kompleksową pomocy i udziela im rad na wiele tematów ...

EWA CHODAKOWSKA pochwaliła się butami od Prady!
EWA CHODAKOWSKA pochwaliła się butami od ...

Ewa Chodakowska oprócz sportowych ubrań często prezentuje się w eleganckich zestawach od polskich i zagranicznych projektantów. Tym razem trenerka pochwaliła się butami od Prady na niebotycznie wysokim obcasie! Jak Wam się podoba ...