szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Ewa Chodakowska śni o aniołąch. Co to oznacza?

EWA CHODAKOWSKA: śnią mi się anioły! O czym śni Ewa Chodakowska?

Ewa Chodakowska ma sny z aniołami! Trenerka pochwaliła się tym na swoim profilu na Facebooku. Co oznaczają takie sny? Czy Ewa wierzy w znaczenie snów i zagląda do sennika? Sprawdziliśmy czy sen o aniołach oznacza dla Ewy szczęście!

Tagi: ewa chodakowska, ewa chodakowska sen, ewa chodakowska sen o aniołach, o czym śni ewa chodakowska

EWA CHODAKOWSKA: śnią mi się anioły! O czym śni Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska śni o aniołach

fot: Ewa Chodakowska (oficjalny fanpage)

Ewa Chodakowska była w raju! Na swoim profilu na Facebooku opisała swój wyjątkowy sen: We śnie widziałam raj. Anioł oprowadzili mnie po całym królestwie. W jednym z pokojów pracowało tysiące Aniołów, Dowiedziałam się,ze to miejsce w którym Aniołowie odbierają życzenia od ludzi.. W następnym pokoju pełnym Aniołów,spełniano życzenia i odsyłano je na ziemie.. W ostatnim pokoju siedział jeden Anioł.. Byłam zaskoczona widząc Go samotnego.. To był pokój w którym otrzymywano podziękowania za spełnione życzenia - zaskakujący sen, zaskakujące wnioski. Czy Ewa Chodakowska czuje się aż tak uduchowiona?

Zobacz też: ŚLUB EWY CHODAKOWSKIEJ: Kiedy ślub Ewy Chodakowskiej? Kim jest przyszły mąż Chodakowskiej? >>

Sprawdziliśmy co w senniku oznacza anioł. Dla Ewy to dobry sygnał! Ujrzeć anioła: w każdym kontekście dobry znak - czytamy na stronie sennik.biz. Eksperci dodają też, że anioł uosabia w ogólności przesłanie z podświadomości, które należy uwzględnić i wykorzystać w kształtowaniu własnego życia. Anioł oznacza szukanie wyjścia z chwilowych kłopotów. Anioł to opiekuńczy duch, czysty i pełen miłości. Symbolizuje dobroć i szczęście. Jest on pośrednikiem między Bogiem a ludźmi. Anioł jest więc ważnym symbolem sennym, który powinniśmy dokładnie przeanalizować.

Zobacz też: EWA CHODAKOWSKA I JEJ NARZECZONY: są razem na wakacjach. Zdjęcia! >>

Ewa Chodakowska powinna zatem bliżej przyjrzeć się swoim snom. Może dzięki temu znajdzie jakieś dobre rady jeśli chodzi o swoją karierę? Wielu wierzy, że sny mają niemały wpływ na nasze codzienne życie w realnym świecie. Ewie życzymy więc tylko tych snów, których znaczenie można interpretować wyłącznie optymistycznie!

Zobacz też: ĆWICZENIA EWY CHODAKOWSKIEJ: efekty. Czy ćwiczenia Chodakowskiej są skuteczne? >>

Zobacz też: ĆWICZENIA EWY CHODAKOWSKIEJ w telefonie komórkowym! >>

Autor: ko

Zdjęcia: Ewa Chodakowska (oficjalny fanpage)

Publikacja: 05.08.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Ewa Chodakowska radzi, co robić, by mieć lepszy seks
Ewa Chodakowska radzi, co robić, by ...

Ewa Chodakowska to dla wielu kobiet nie tylko trenerka, ale również mentorka i doradczyni życiowa. Trenerka wszystkich Polek stara się zapewnić swoim fankom kompleksową pomocy i udziela im rad na wiele tematów ...

EWA CHODAKOWSKA pochwaliła się butami od Prady!
EWA CHODAKOWSKA pochwaliła się butami od ...

Ewa Chodakowska oprócz sportowych ubrań często prezentuje się w eleganckich zestawach od polskich i zagranicznych projektantów. Tym razem trenerka pochwaliła się butami od Prady na niebotycznie wysokim obcasie! Jak Wam się podoba ...