szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Ewa Chodakowska gwiazdą kampanii La Mania na sezon

Ewa Chodakowska w nowej kampanii domu mody Joanny Przetakiewicz LA MANIA!

Ewę Chodakowską i Joannę Przetakiewicz łączy sukces. Trenerka fitness i właścicielka domu mody La Mania to ogromnie wpływowe Polki, które właśnie... rozpoczęły współpracę!

Tagi: ewa chodakowska, ewa chodakowska joanna przetakiewicz, ewa chodakowska la mania, joanna przetakiewicz, la mania

Ewa Chodakowska w nowej kampanii domu mody Joanny Przetakiewicz LA MANIA!

fot: Ewa Chodakowska (oficjalny fanpage)

Ewa Chodakowska i Joanna Przetakiewicz wcale nie spędziły wspólnego urlopu we Włoszech, jak chętnie podają media! Słynna trenerka fitness i podziwiana w świecie mody właścicielka marki La Mania poleciały do Florencji, by pracować. Nad czym? Cóż, tu wersje obu pań są różne.

Joanna Przetakiewicz opublikowała na swoim blogu zdjęcia Ewy Chodakowskiej z backstage'u sesji zdjęciowej, zdradzając, iż trwają właśnie przygotowania nowej kampanii reklamowej domu mody La Mania.

Lookbook La Mania na sezon jesień zima 2013/2014>>

Natomiast Ewa Chodakowska skomentowała fotografie z Włoch następująco: Pierwszy przystanek Florencja i projekt który bardzo Was zaskoczy. Jednorazowa przygoda.. i zaszczyt zarazem.. Czuję się trochę jak w bajce. Po czym dodała w jednym z komentarzy: Jestem człowiekiem, który rozmawia z ludzmi.. wspólnie tworzy i wspiera .. Mam taki plan, w którym jak zakładam wszystkie wezmiecie udział.. Tym razem będzie bardzo medialnie, ale żeby był odzew, trzeba coś zrobić z wielkim hukiem. Korzyści jakie niesie projekt, będą skoncentrowane na osobach potrzebujących, nie na mnie samej.

Cokolwiek powstanie w wyniku tej niezwykłej współpracy - nie możemy się już doczekać! :)

Ewa Chodakowska: kolekcja ubrań zainspirowana stylem trenerki fitness>>

poprzedni
nastepny
Ewa Chodakowska w nowej kampanii domu mody Joanny Przetakiewicz LA MANIA!
Pokaz slajdów wyłączony 5s 10s 15s

Autor: monroe

Zdjęcia: Ewa Chodakowska (oficjalny fanpage)

Publikacja: 30.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Ewa Chodakowska radzi, co robić, by mieć lepszy seks
Ewa Chodakowska radzi, co robić, by ...

Ewa Chodakowska to dla wielu kobiet nie tylko trenerka, ale również mentorka i doradczyni życiowa. Trenerka wszystkich Polek stara się zapewnić swoim fankom kompleksową pomocy i udziela im rad na wiele tematów ...

EWA CHODAKOWSKA pochwaliła się butami od Prady!
EWA CHODAKOWSKA pochwaliła się butami od ...

Ewa Chodakowska oprócz sportowych ubrań często prezentuje się w eleganckich zestawach od polskich i zagranicznych projektantów. Tym razem trenerka pochwaliła się butami od Prady na niebotycznie wysokim obcasie! Jak Wam się podoba ...