szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Fanki atakują znaną trenerkę Ewę Chodakowską

EWA CHODAKOWSKA w opałach! Czy straci swoje fanki?

Ewa Chodakowska skrytykowana przez fanki! Słynna trenerka personalna i instruktorka fitness udzieliła obszernego wywiadu magazynowi Viva, co nie spodobało się jej wielbicielom. Na Chodakowską wylała sie fala krytyki i zarzuty, że stała się celebrytką. Zdziwiona trenerka odpowiada na zarzuty.

Tagi: ewa chodakowska, ewa chodakowska ćwiczenia, ewa chodakowska ćwiczenia na brzuch, ewa chodakowska facebook, ewa chodakowska fanki, ewa chodakowska viva, ewa chodakowska w vivie, ewa chodakowska wywiad

EWA CHODAKOWSKA w opałach! Czy straci swoje fanki?

Ewa Chodakowska zaraża swoim optymizmem i namawia do ćwiczeń

fot: Ewa Chodakowska (oficjalny fanpage)

Ewa Chodakowska zaatakowana przez własnych fanów! Wszystko przez duży wywiad i sesję zdjęciową z narzeczonym dla magazynu Viva. Fani zarzucili trenerce, że stała się celebrytką. Ewa Chodakowska odpowiada na atak, na swoim profilu na Facebooku.

Ewa Chodakowska to - jak żartują fani - kobieta instytucja, który zaktywizowała całą Polskę. Tysiące fanów korzystają z jej porad, stosują jej metody treningowe i wysyłają zdjęcia z efektami, które są widoczne - jak piszą podopieczne Chodakowskiej - już po kilku tygodniach.

A jednak znana trenerka podpadła swoim fanom! Wszystko przez dużą rozmowę i sesję zdjęciową z narzeczonym w magazynie Viva! - Sprzedałaś się, - Myślałam, że jesteś jedną z nas - grzmiały fanki na Facebooku. Gwiazda Pytania Na Śniadanie odpowiedziała na atak błyskawicznie, oczywiście na... Facebooku (pis. oryginalna):

Jakim prawem?? - pomyślałam wczoraj..
Przecież nikomu nie robię krzywdy.. chcę dla wszystkich jak najlepiej.. tak zostałam wychowana!!!

Okładka i wywiad dla Vivy i związane z nią emocje..
Parę pstryczków w nos.. "sprzedałaś się" .. "myslałam, że jesteś jedną z nas" .. "miałaś nas motywować, a nie być celebrytką" .. Znana z bycia znaną?? Wyginająca się na ściankach? Wykreowana przez media??
Jaka ze mnie celebrytka??
Przecież to tylko okładka.. środek przekazu.. Potrzeba dotarcia tam, gdzie nie dociera facebook!!!
Tarłam oczy ze zdumienia, jak oszalała..

Przecież nie wszystkie kobiety w Polsce mają w domu internet.. co więcej, nie wszystkie, które internet mają, korzystają z facebooka..

Dostałam propozycje.. "Ewka, a co z kobietami 50+..co z tymi, które nie miały szansy Cię zobaczyć.. poczytać.. usłyszeć??"
Pomyslałam.. może dzięki takiej publikacji, uda mi się przekonac do walki o siebie kilka nowych osób?? ..
.. może już czas, wyjśc naprzeciw tym kobietom, które sa na bakier z rozwiązaniami XXI wieku??

I co? I czytam, że strzelam sobie w kolano..

Oprócz cierpkich słów, Ewa Chodakowska otrzymała również wiele pochwał i ciepłych słów, wspierających trenerkę w procesie zmieniania polskich zwyczajów ćwiczeniowych. Czy okładka w Vivie może zaszkodzić treningom i wizerunkowi Chodakowskiej?

Autor: mkusy

Zdjęcia: Ewa Chodakowska (oficjalny fanpage)

Publikacja: 20.07.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Ewa Chodakowska radzi, co robić, by mieć lepszy seks
Ewa Chodakowska radzi, co robić, by ...

Ewa Chodakowska to dla wielu kobiet nie tylko trenerka, ale również mentorka i doradczyni życiowa. Trenerka wszystkich Polek stara się zapewnić swoim fankom kompleksową pomocy i udziela im rad na wiele tematów ...

EWA CHODAKOWSKA pochwaliła się butami od Prady!
EWA CHODAKOWSKA pochwaliła się butami od ...

Ewa Chodakowska oprócz sportowych ubrań często prezentuje się w eleganckich zestawach od polskich i zagranicznych projektantów. Tym razem trenerka pochwaliła się butami od Prady na niebotycznie wysokim obcasie! Jak Wam się podoba ...