szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Zdjęcia z wesela Ewy Chodakowskiej?

EWA CHODAKOWSKA: wesele! Zobacz zdjęcia

Ewa Chodakowska miała wesele! Co prawda bez ślubu, ale jednak. To po tym jak od kilku tabloidy plotkują o ślubie trenerki i jej narzeczonego Lefterisa Kavoukisa. Trenerka jest na obozie treningowym w Bieszczadach i tam zorganizowano jej uroczystość.

Tagi: ewa chodakowska, ewa chodakowska wesele, wesele ewy chodakowskiej, zdjęcia z wesela chodakowskiej

EWA CHODAKOWSKA: wesele! Zobacz zdjęcia

Wesele Ewy Chodakowskiej?

fot: Ewa Chodakowska (oficjalny fanpage)

Wesele Ewy Chodakowskiej w Bieszczadach! Jej fanki zrobiły jej niespodziankę i spontanicznie zorganizowały jej dla żartu wesele. Moje Kobiety wzięły sobie ploty do serca ...wczoraj ze swoich ciał ułożyły napis "panieński", a dzisiaj wyprawiły nam konkretne przyjęcie KOCHAM WAS CAŁYM SERCEM WARIATY MOJE!!! - napisała Ewa Chodakowska na swoim profilu Facebooku.

Zobacz też: na czym polega program Ewy Chodakowskiej Total Fitness? >>

Zobacz też: Dieta Ewy Chodakowskiej >>

Na zdjęciach, którymi Ewa pochwaliła się w internecie, widać mnóstwo uśmiechniętych dziewczyny oraz samą Ewę, która w rękach trzyma pamiątkową laurkę z życzeniami. Ostatnio Chodakowska w wywiadzie dla Vivy! zdradziła, że powoli organizuje swój ślub. Na razie nie zdradziła jednak daty ceremonii. Na tę informację czekają tysiące jej fanek. Na pewno część z nich będzie chciała przyjechać do kościoła i osobiście złożyć życzenia swojej idolce i jej nowemu mężowi.

Zobacz też: Przy jakiej muzyce ćwiczy Ewa Chodakowska? >>

Autor: ko

Zdjęcia: Ewa Chodakowska (oficjalny fanpage)

Publikacja: 04.08.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Ewa Chodakowska radzi, co robić, by mieć lepszy seks
Ewa Chodakowska radzi, co robić, by ...

Ewa Chodakowska to dla wielu kobiet nie tylko trenerka, ale również mentorka i doradczyni życiowa. Trenerka wszystkich Polek stara się zapewnić swoim fankom kompleksową pomocy i udziela im rad na wiele tematów ...

EWA CHODAKOWSKA pochwaliła się butami od Prady!
EWA CHODAKOWSKA pochwaliła się butami od ...

Ewa Chodakowska oprócz sportowych ubrań często prezentuje się w eleganckich zestawach od polskich i zagranicznych projektantów. Tym razem trenerka pochwaliła się butami od Prady na niebotycznie wysokim obcasie! Jak Wam się podoba ...