szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online
Ewa Chodakowska zostanie twarzą kosmetyków Adidas

Ewa Chodakowska zostanie twarzą kosmetyków Adidas. Trenerka twarzą światowej marki!

Kariera Ewy Chodakowskiej już od jakiegoś czasu nabiera tempa. Najpopularniejsza trenerka niedawno została ambasadorką La Manii, a teraz jak się okazało,  zostanie twarzą światowej marki prezentując nową linię kosmetyków!

Tagi: ADIDAS, ewa chodakowska, ewa chodakowska adidas, Ewa Chodakowska twarzą kosmetyków

 Ewa Chodakowska zostanie twarzą kosmetyków Adidas. Trenerka twarzą światowej marki!

Ewa Chodakowska zostanie twarzą kosmetyków Adidas

fot: WBF

Ewa Chodakowska do tej pory była znana jako najpopularniejsza polska trenerka, jednak jak się okazuje nie poprzestaje na tym. Na ostatnim pokazie marki La mania, Ewa wystąpiła w roli gwiazdy, prezentując suknię ślubną, w której jak się okazuje pod koniec września weźmie ślub kościelny.

Zobacz też--> EWA CHODAKOWSKA: Będzie drugi ślub? Kiedy kościelny ślub Ewy Chodakowskiej?

Ambasadorką marki La mania zainteresowała się również jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek produkujących odzież sportową. Tym razem trenerka ma promować linię kosmetyków, jednak to nie pierwsza współpraca Ewy Chodakowskiej z marką Adidas. Niedawno trenerka promowała jedną z ich linii sportowych i jak się okazuje współpraca była na tyle owocna, że marka zdecydowała się na kolejny krok.

Zobacz też --> Nowy program Ewy Chodakowskiej w TVN! Trenerka szuka uczestniczek chcącychschudnąć pod jej okiem

Z pewnością obecność w mediach pomoże w promocji popularnych już treningów Ewy Chodakowskiej i przełoży się na kolejne propozycje!

Autor: MT

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 17.09.2013, Aktualizacja:

Zobacz również
Ewa Chodakowska radzi, co robić, by mieć lepszy seks
Ewa Chodakowska radzi, co robić, by ...

Ewa Chodakowska to dla wielu kobiet nie tylko trenerka, ale również mentorka i doradczyni życiowa. Trenerka wszystkich Polek stara się zapewnić swoim fankom kompleksową pomocy i udziela im rad na wiele tematów ...

EWA CHODAKOWSKA pochwaliła się butami od Prady!
EWA CHODAKOWSKA pochwaliła się butami od ...

Ewa Chodakowska oprócz sportowych ubrań często prezentuje się w eleganckich zestawach od polskich i zagranicznych projektantów. Tym razem trenerka pochwaliła się butami od Prady na niebotycznie wysokim obcasie! Jak Wam się podoba ...