szukaj: z Glamki.se.pl
sklep online

Ewa Farna była na ostrej diecie! Gwiazda zemdlała!

Ewa Farna stosowała już różne diety. Po jednej z nich rano zemdlała! Gwiazda prawie przypłaciła zdrowiem swoją troskę o figurę. Teraz nie zamierza odchudzać się na siłę.

Tagi: dieta, ewa farna, odchudzanie

ewa farna

fot: WBF

Figura Ewy Farnej cały czas budzi ogromne emocje w mediach zarówno polskich, jak i czeskich. Jej kształty są nieustannie komentowane, gdy tylko gwiazda pojawi się w telewizji lub na jakiekolwiek imprezie. Sama Ewa Farna ma tego dość i ciągle podkreśla, że nie przejmuje się figurą.

Przeczytaj także: Ewa Farna ma dość komentarzy na temat swojej wagi!

Okazuje się, że nie zawsze tak było i wcześniej Ewa Farna stosowała różne diety, a jedną z nich prawie przypłaciła zdrowiem!

Stosowałam już ostre diety. Jedna skończyła się tym, że rano zemdlałam. Teraz nie przejdę na restrykcyjną dietę, żeby pokazać, jak bardzo się przejęłam. Dopiero, gdy sama poczuję, że mi to ciąży, zabiorę się za siebie. Trzeba zadbać o wygląd, ale na pewno nie będę się głodzić. Teraz raczej wprowadzę zdrowy tryb życia i zacznę ćwiczyć. Mam 20 lat, u mnie ostro działają hormony. Nigdy też nie będę miała szczupłych ud, bo są umięśnione. Uważam, że tyłek jest fajny. Mój chłopak też jest tego zdania. I tylko inni nie kupują tego na razie. Ja jestem z niego zadowolona, tylko może być trochę mniejszy, ale kształt jest super - powiedziała Ewa Farna w rozmowie z Świat Kobiety.

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI TRENDAMI, PLOTKAMI? POLUB NAS NA FACEBOOKU!

Autor: Kinga

Zdjęcia: WBF

Publikacja: 06.08.2014, Aktualizacja:

Zobacz również